Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

18 Şubat 2021 Boğa burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız. Önce tembellik yapabilir ve keyif aldığınız işler ile ilgilenebilirsiniz. Geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmeye yönelik arzularınız artıyor. Duygu ve isteklerinizi sevdiğinize anlatabilir, girişimde bulunmak için yakınlarınızın ve dostlarınızın yardımını isteyebilirsiniz. Yakınlarınız ile haberleşebilir, saygı duyduğunuz büyüklerinizin ziyaretine gidebilirsiniz. Samimi bir ortamda isteklerinizi ortaya koymanız çok daha rahat olacak. Neşeli ve saygılı tavırlarınız ile etkileyici olacaksınız. Eski tecrübelerinizden faydalanacağınız bir dönem.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bir patronunuz, isteklerini rahatsız edici bir tavırla yazacak. Suçu başkalarına atmaktan kaçının ve acımasız olmayın. Bir arkadaşınızla buluşmaya gideceksiniz ve gayriihtiyari, sevgilinizi bir başkasıyla konuşurken göreceksiniz. Bu sizi kızdıracak ve kıskançlık duyacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün diğerleriyle harika bir anlayışa ulaşacaksınız. En zorlu anlarda dayanışma ve destek sunacak ve göreceksiniz ve para kazanmak için harika fırsatlar yakalayacaksınız. İlk dekantta doğanlar kendileri için çok büyük olan bir işi yüklenebilirler. Başkalarının düşüncelerinden biraz rahatsız olabilirler.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ikili ilişkileriniz gündeme gelebilir. Eşinize kendinizi ifade etmek önemli olabilir. Yaşayacağınız olaylarla ilgili dengede kalabilirsiniz. Sizi uğraştırabilecek konulara karşı dikkatli olmalısınız. Sorumlu olduğunuz işlerinize başkalarını dahil etmek önemli olabilir. İşlerinizde iletişim büyük önem kazanabilir. Yazışmalarınıza dikkat edin.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yetkinizi aşan konulara karışmayın. Aksi halde herhangi bir sorunda sizi suçlu ilan edebilirler. Dikkatli olmanız yeterli. Mali konularda size destek verenler de var.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınıza odaklanacaksınız. Ortaklaşa yaptığınız işlerinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Fedakâr tavırlarınız ve özgür davranma isteğiniz arasında gidip gelebilirsiniz.