Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

04 Mart 2021 Boğa burcu yorumu

Gelişmeler duygularınızı harekete geçirecek ve girişimde bulunmak için harekete geçeceksiniz. Bu arada karmaşık düşünceler içinde olabilirsiniz. Ancak dikkatinizi yapmak istediğiniz işlere odaklayacaksınız. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Parasal konulara yönelik gelişmeler beklediğiniz kadar hızlı olmasa bile kararlarınızı sürdürmeye devam edeceksiniz. Bugün bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir ve stratejinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu arada daha önce girişimde bulunduğunuz konu ile ilgilenen kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve bazı fikirlerinizi değiştirebilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Patronunuz açık sözlüğünüzden dolayı sizi takdir edecek ve diğer iş arkadaşlarınızın size imrenmesine sebep olacak kararlar alacak. Sevgilinize karşı dikkatli davranacaksınız ve size karşı samimiyetini anlamak için birçok soru soracaksınız. Dikkatli olun; o da sizinle aynı şekilde davranabilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugünün yıldızları hiç de olumlu değil. İş konusunda temkinli olmak tavsiye ediliyor. Harcamalardan, özellikle de aceleyle bir şeyler almaktan kaçının ve sözleşmeleri erteleyin. Yıldızlar çalışanları destekliyor ve cesur olup zam ya da terfi istemelerini tavsiye ediyor.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kişisel hassasiyetiniz olduğu konular gündeminizi meşgul edebilir. Keyif aldığınız konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Duyusal konularda yeni sorumluluklar gündeme gelebilir. Kardeşlerinize zaman ayırabilirsiniz. Bazı konuları değiştirmeniz gerekebilir. Finansal konularda genişleme olabilir. Çalışma hayatınızdaki ani değişiklikler sizi biraz yorabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Tembelliğin keyifli olduğunu bilen sizler bugün de miskinsiniz. İyi beslenmek size iyi gelecek, kısa sürede işinizle uğraşabilecek enerjiyi yakalayacaksınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda bazı gerginlikler oluşabilir. Özgürleşme arzunuzu iyi dengelemelisiniz. Karşı karşıya kalacağınız olayların iş hayatınızı çok fazla etkilemesine izin vermemelisiniz