Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

05 Mart 2021 Boğa burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar duygularınızı harekete geçirecek fakat girişimde bulunmak için acele etmeyeceksiniz ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Yabancılar ile iletişiminiz giderek güçleniyor. Farklı ortamlar, değişik kültürler ve yurt dışı ile bağlantılı işler dikkatinizi çekecek. Büyük organizasyonların içinde yer almak isteyebilirsiniz. Kalabalıklar ve birbirinden çok farklı kişilerin birlikte bulunduğu ortamlar hayal gücünüzü harekete geçirecek. İdeallerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kararlı davranacaksınız.

Boğa burcunun bugün genel durumu

İşiniz için size yeni bir çevre kazandıracak bir davet sayesinde farklı bir dönem geçireceksiniz. Son dakikada ertelenen bir randevu yüzünden, çok sinirli olabilirsiniz; yeni bir tarih belirlemek bile istemeyeceksiniz!

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Dikkatli olun ve odaklanın ki size sunulan fırsatları kaçırmayın. Yıldızlar sabırlı olmanızı tavsiye ediyor. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları hatalı yatırımlar ve kayıpla sonuçlanacak harcamalara karşı gözlerini dört açmaları için uyarıyor.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında Ay burcunuzda ilerlerken kişisel alanda yeni adımlar atmak mümkün. Öğle sonrasında kazançlarınızı daha çok düşünebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Zorunlu gördüğünüz bazı sorumluluklar yük olmaktan çıktı. Bu yüzden de kendinizi yapmak istemediğiniz şeylere zorlayıp, zorunlu hissetmeyin.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş ve hizmet alanlarınızda sıkıntı ve sorunlar karşınıza gelebilir. Daha önceden ertelediğiniz, çözmediğiniz konularla ay sonuna kadar yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.