Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

03 Nisan 2021 Boğa burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Katılacağınız davet ve organizasyonlarda fikirleriniz ile çevrenizi etkilemeniz mümkün. Fakat düşüncelerinizin derinleştiği bir dönemdesiniz ve büyüklerinizin davranışlarını baskı olarak algılayabilirsiniz. Karşılaştığınız olayları ve otoriteyi temsil eden kişileri yapmak istediklerinizi gerçekleştirmenize engel olarak algılayabilirsiniz. Ancak isteklerinizi gerçekleştirmek için aslında alıştığınız düşünce biçimini ve eski tarzınızı değiştirmeniz gerekiyor. Bu arada meydana gelen olaylar tarzınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Şayet sabırlı ve dirayetli davranmayı başarabilirseniz, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

Boğa burcunun bugün genel durumu

İş alanınızı genişletecek, hedeflerinize uyan, daha cazip bir sektöre yatırım yapacaksınız. Endişelendiğiniz konuları anlatmak istemeyeceksiniz. Bu da partnerinize karşı soğuk görünmenize neden olacak.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugünün yıldızları hiç de olumlu değil. İş konusunda temkinli olmak tavsiye ediliyor. Harcamalardan, özellikle de aceleyle bir şeyler almaktan kaçının ve sözleşmeleri erteleyin. Yıldızlar çalışanları destekliyor ve cesur olup zam ya da terfi istemelerini tavsiye ediyor.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün parasal konularda daha gerçekçi olmak gerekiyor. Maddi bir konuda elinizdekileri daha dikkatli değerlendirmeye bakmalısınız.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bazı konularda yardımcı olacağına inandığınız insanlardan destek istemeniz gerekebilir. Gurur yapmadan fırsatlardan faydalanın. Bereketli günlerde bulunuyorsunuz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Duygusal ve manevi yönünüz bu aralar fazlasıyla etkin. Her şeye çok anlam yüklemeyin ve olaylara mantıkla yaklaşın. Bugün, maddi yönden sizi sinirlendiren konulara ve olaylara açık olacaksınız.