Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

04 Nisan 2021 Boğa burcu yorumu

Bugün farklı beklentiler içine girebilirsiniz. İstekleriniz konusunda kararlı olmanıza rağmen üzerinizde hissettiğiniz baskılar yüzünden rahatsızlık duyabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte neşeli ortamlarda bulunmak sizi rahatlatacak ve içinde bulunduğunuz durumu daha sakin bir şekilde gözden geçireceksiniz. Mantıklı davranıyorsunuz ama parasal ihtiyaçlarınız yüzünden karamsar bir tavır içine girebilirsiniz. Öğleden sonra duygularınız değişecek ve dikkatinizi projelerinize odaklayacaksınız. Arkadaşlarınız sizi destekleyecek.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Biraz yavaşlayıp, yaşamınızı sadeleştirerek bu dönemin keyfini çıkaracaksınız. Etrafınız, sizi heyecan verici ve sıra dışı bir akşama çekmeye çalışacak karizmatik ve enerjik insanlarla çevrilecek. Ne olur ne olmaz, partnerinizi de götürün.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Dikkatli olun ve odaklanın ki size sunulan fırsatları kaçırmayın. Yıldızlar sabırlı olmanızı tavsiye ediyor. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları hatalı yatırımlar ve kayıpla sonuçlanacak harcamalara karşı gözlerini dört açmaları için uyarıyor.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yakın çevrenizle ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişiler gündeminizi oluşturabilir. Gün içindeki değişiklikler sizi zorlayabilir. Sorumluluklarınızı yönetmek için mücadele içinde olabilirsiniz. İşlerinizi yaparken geleceğe yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Sağlamlaştırmak istediğiniz konulara yönelmelisiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Garantici yapınız bugünlerde yanıltabilir sizi. İçinde bulunduğunuz olayları akışına bırakmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Bugün kendinizi şımartmalısınız. Sürpriz bir şekilde bulunacağınız ortam size keyif verecek. Hiç bir şeye önyargılı yaklaşmayın. Ailenizi ihmal etmemeli sizden istediklerini gerçekleştirmeye çalışmalısınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize çok dikkat etmelisiniz. Bu dönemde eski arkadaşlıklarınız önem kazanıyor. Organizasyona dayalı etkinlikleriniz varsa istediğiniz gibi olmayabilir.