Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

20 Mayıs 2021 Boğa burcu yorumu

Bugünden itibaren Güneş sizin burcunuzda parlamaya başlıyor. Bugün doğmuş olanlar kendilerini iyi hissedecek ve keyifli bir gün geçirecekler. Dostlarınız ile birlikte eğlenceli organizasyonlar yapabilirsiniz ve çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile görüşebilirsiniz ve seyahat programları yapabilirsiniz. Kendinizi yenilemenize yardımcı olacak hoş fırsatlar ile karşılaşmanız mümkün. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Aşk hayatınız hareketleniyor.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Sizi tamamıyla destekleyecek bir iş arkadaşınızla paylaşacağınız yeni ilgi alanları edineceksiniz. Karar verme aşamasında farklı şeyler düşünmeniz yüzünden sevgilinizle zor bir dönem geçireceksiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İnandırıcı olmayan durumlardan kaçının. Astral uyumsuzluk işinizde bir aksamaya neden olabilir. Dikkatli olun! İlk dekantta doğanlar iş arkadaşlarıyla iyi ilişkiler kurabilecekler ve başarılı bir strateji planını sonuca ulaştırabilecekler.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarla bir arada olmak, sohbetler için güzel nedenler var. Alışverişlerinizde de yeni fikirlerle hareket edebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Gördüklerinizle yetinerek derine inmeden kararlar veriyorsunuz. Özellikle iş yaşamınızdaki bu heyecan ve aceleciliğiniz pek hayra alamet gibi görünmüyor.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugünden itibaren hayatınızda parayla ilgili işler daha yoğun olmaya başlayacak. Önümüzdeki 1 ay boyunca maddi konularda ve ticaretle ilgili işlerde kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Bu alanlarda kazançlarınızı artırmanın yollarını bulacaksınız.