Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

17 Haziran 2021 Boğa burcu yorumu

İyimser ve yapıcı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Sevdiğiniz ile birlikte yapacağınız çevre gezileri keyfinizi arttıracak. Ayrıca sorumluluk gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz ve büyüklerinize yardımcı olabilirsiniz. Bugün karamsar duygulardan uzaklaşıp pratik konular ile ilgileneceksiniz. Dikkat gerektiren konularda kafanızı karıştıran durumlar olabilir. Tartışma ortamlarında sakin davranmak için gayret gösterin. Öfkeli ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Aslında sabırlı davranabilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Öfke patlamalarından kaçının; kolayca çözülebilecek bir hata için bu kadar uzlaşılmaz olmanıza gerektiren bir durum yok. Sevdiğiniz kişi, sizden herhangi bir karşılık beklemeden hislerinin yoğunluğunu gösterecek. Çok ileri gitmeseniz de dikkatli olun ve partnerinize karşı adil davranın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar bugün oldukça olumlu. İş konusunda başarı olasılığınız yüksek ve üstlerinizle ilişkileriniz hoş olacak. Gençler haberler alacaklar, yepyeni işler bulacaklar ve yıldızlar ilk istikrarlı işini arayanlar için özellikle olumlu bir konumda olacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonunda arkadaşlarla bir arada olmak ve değişik uğraşlara yönelmek için uygun koşullar var. Ayrıca uzun vadeli hedefler geliştirebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

MEVSİMSEL hastalıklar her an sizi yatağa düşürüp bitkin hale getirebilir. Alacağınız birkaç keyifsiz haber üstüne tuz biber ekebilir.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrenizle olan bağlantılarınızı gözden geçireceksiniz. Kimin sizi etkileyip etkilemediğini bu dönemde rahatlıkla fark edebilirsiniz.