Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

19 Haziran 2021 Boğa burcu yorumu

Bugün duygularınızı denetlemeniz pek kolay değil. Fakat duygusal dalgalanmalar yaşasanız bile kendinize olan güveniniz yükselecek ve daha önce korktuğunuz her ne var ise sizi ürkütmeyecek. Hem güçlü kişiler, hem de saygın çevrelerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz. İyimser ve yapıcı tavırlarınız işleri kolaylaştırıyor. Beklediğiniz fırsatlar karşınıza çıkacak. İyi değerlendirin. Kariyer yapmak isteyenler için fırsat zamanı ancak her zaman olduğundan daha fazla çalışmanız gerekebilir. Zaten isteğinizi gerçekleştirmek için harekete geçmeniz gerekiyor.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Endişelerinizden kurtulacak ve günlük yaşamınızı daha iyi yaşayacaksınız. İşlerinizin bir kısmını arkadaşınıza devretmeye ne dersiniz? Sevdiğiniz bir kişiye yardımcı olmaktan kaçınacaksınız; inatçılıklarından dolayı alınacak ve sorunlarını kendi başlarına çözmeleri için onları yalnız bırakmak isteyeceksiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün hızlı düşünebilmek size aniden ortaya çıkan durumlardan en iyi şekilde faydalanma olanağı sağlayacak. Aksi takdirde kârınız düşlediğiniz gibi olmayacak. Eğer ikinci dekantta doğmuşsanız size kaçırmamanız gereken birçok fırsat sunacak olan yıldızların çok olumlu etkilerinden faydalanabileceksiniz.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek beklentileriniz konusunda pek çok hayal söz konusu. Ancak arkadaşlıklar açısından olumlu zamanlar var.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Alfa... Bugün bir takım alışkanlıklarınızdan sevdikleriniz için vazgeçebilirsiniz. Bu durumda en çok kârlı çıkan siz olacaksınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sahip olduklarınıza ve hayata negatif yaklaşabilirsiniz. Belki bir borç sizi böyle düşünmeye itebilir. Maddi konularda olumsuz bakmayı bırakmalısınız.17 HAZİRAN 2017 BOĞA BURCU YORUMU