Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

21 Haziran 2021 Boğa burcu yorumu

İlham ve sezgilerinizin yükseldiği bir gün... İyi değerlendirin ve hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik güzel gelişmeler olacak. Bu arada içinizden yükselen sese kulak verin ve sezgilerinize güvenin. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler farklı boyutlar kazanabilir. İyimser ve anlayışlı olduğunuz bir dönemdesiniz. Böylece sorunlar ile başa çıkabilirsiniz ve sorumluluklarınız size zor gelse bile üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Dostlarınızın sizi onaylaması ve desteklemesi sizi harekete geçirecek.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Hoş olmayan bir olay bu dönemi mahvedecek ve iş yerinizde kafası dağınık, tembel birine kızmanıza sebep olacak. Kendinizi bir nebze tatminsiz hissedeceksiniz ve bunu sevgilinize söylemek sizin için zor olacak. Siz yine de ona karşı anlaşılmaz görünmemeye çalışın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Astral olasılıklar mükemmel! Yeni bağlantılar somut başarıya ulaşmanızda lehinize çalışacak, hatta çözümlenmemiş durumlarda bile. Eğer ikinci dekantta doğmuşsanız size kaçırmamanız gereken birçok fırsat sunacak olan yıldızların çok olumlu etkilerinden faydalanabileceksiniz.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel hassasiyetiniz olduğu konularda sakin kalmalısınız. Sağlığınızla ilgili konuları göz ardı etmeyin. Duygusal olaylar sizi biraz zorlayabilir. İşlerinizde aksamalar olabilir. İşlerinizde yoğunluğunuz artabilir. Toparlamanız gereken işlere yönelebilirsiniz. Bazı konularda feragat etmeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde işleriniz sonuçsuz kalabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Kader Çarkı... Aşkta ruh eşinizi buldunuz, büyüleniyorsunuz adeta. Özgür olmaya meyilli olmanıza rağmen ilişkinizde büyük özverilerde bulunuyorsunuz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal işlerinizde değişik yerlerden fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kariyer alanlarınızdaki farklı olaylar size para olarak dönebilir. Bugün, sosyal çevrenize yardım etmekten çekinmeyeceksiniz.