Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

01 Temmuz 2021 Boğa burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendi içinize yöneltebilir ve daha önceden yaptığınız davranışları sorgulayabilirsiniz. Kendinizi haklı gördüğünüz konularda şimdi hatalı olduğunuzu düşünerek derinleşebilirsiniz. Aynı zamanda çok da şanslı olduğunuz ve detayları fark etme yeteneğinizin arttığı bir dönemdesiniz. Arkadaşlarınız ve dostlarınız ile iletişiminiz güçleniyor. Yeni projeler yapabilirsiniz ve fikirlerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz. İyimser ve anlayışlı tavırlarınız ile yakınlarınızı etkileyeceksiniz ve onlar da sizi destekleyecek.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Patronunuz, bağlılığınız ve özverinizi farkederek, size olan minnettarlığını dile getirecek ve iş alanında kendinizi geliştirmenize imkan sağlayacak. Bu döneme, sevgilinizle birlikte kuralları çiğneyeceğiniz bir akşam canlılık katacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugünün yıldızları hiç de olumlu değil. İş konusunda temkinli olmak tavsiye ediliyor. Harcamalardan, özellikle de aceleyle bir şeyler almaktan kaçının ve sözleşmeleri erteleyin. Yıldızlar çalışanları destekliyor ve cesur olup zam ya da terfi istemelerini tavsiye ediyor.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çok şey yapabilir ve verimli olabilir. Aynı zamanda ev içinde de hareketlilik mümkün.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aldığınız kararlardan ya da sarfettiğiniz sözlerden dolayı kendinize kızabilirsiniz. Son derece mantıklı olmalısınız. Duygusallıktan uzak durun.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yapacağınız günlük işler ve rutin çalış- malarla ilgili bazı önemli değişimler bugün sizi zorlayabilir. Maddi konularda değişik düşünceler içinde olabilirsiniz. Bu fikirleri hayata geçirmeden önce etraflıca düşünmelisiniz.30 HAZİRAN 2017 BOĞA BURCU YORUMUOtorite ve güç çekişmelerine dikkat edin. Fikirlerinizi başkalarına kabul ettirmek, olayların derinine dalmak sizin için önemli olacak. Dalgınlıklara ve araba kazalarına karşı dikkatli olmalısınız.