Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

30 Temmuz 2021 Boğa burcu yorumu

Yapıcı ve kararlı bir tavır içinde olacaksınız. Sanatsal faaliyetler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapmak için uygun zaman. İdeallerinize odaklanabilirsiniz ve hayallerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Bugünden itibaren beklentileriniz artıyor ve yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz. Arkadaşlarınız sizi destekleyecek fakat güçlü kişileri karşınıza almaktan kaçınmalısınız. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaşacağınız bazı olaylara duygusal tepkiler göstermeniz mümkün. Sorunları büyütmekten kaçının.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Kariyerinizle ilgili konularda acele etmeyin ve tercihleriniz hakkında iyice düşünün. Kendinizi izole etmeye ve sevgilinizden kaçmaya meyilli olacaksınız; en azından bu konuda bir açıklama yapmaya çalışın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün gökyüzü sizden yana olacak; olumlu Astral akış yeni girişimleri doğuracak. Tadını çıkarın! Eğer girişimciyseniz gelecekte yapacağınız bir etkinliği düzenlemek için doğru bir zaman. Büyük başarıya ulaşacaksınız.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün başkalarından destek görebileceğiniz fırsatlar var. Aynı zamanda yakın beraberlikleriniz daha keyifli olabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Yıkılan Kule... Kalbinizden geçenleri bir an önce partnerinize iletmelisiniz çünkü onu sevmediğinizi düşünüyor. Çatlayacak bir ilişkiye şu an kesinlikle hazır değilsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İletişiminizde anlık ve biraz da sinirli davranmanız mümkün. İletişime dayalı işlerinizde güzel görüşmeler ve anlaşmalar gündeme gelebilir. Sorumluluklarınızı bilerek hareket edeceksiniz.28 TEMMUZ 2017 BOĞA BURCU YORUMU