Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

06 Ağustos 2021 Boğa burcu yorumu

Yoğun duygular ve farklı bir heyecan ile güne başlayacaksınız. Duygularınızı denetlemeniz pek kolay değil. Fakat sabırlı ve dirayetli davranabilirsiniz. Aklınız yerine içinizden yükselen sese kulak verirseniz, başarılı olacaksınız. Üstelik dostlarınız ve sevdikleriniz sizi destekliyor. Bugün ciddiye aldığınız konular ile ilgileneceksiniz ve başarılı olmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Heyecanlı ve duygusal olabilirsiniz ancak kendinizi fazla zorlamayın ve sorunları büyütmekten kaçının. Sadece yapmanız gereken işe odaklanırsanız, hissettiğiniz gerilim dağılacak ve bu arada davranışlarınızın değiştiğini hissedeceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgilenirken kendinizi fazla sıkmayın, biraz rahat olursanız, başarılı olacaksınız.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Hoş olmayan bir olay bu dönemi mahvedecek ve iş yerinizde kafası dağınık, tembel birine kızmanıza sebep olacak. Yeni tanıştığınız bir kişi gönlünüzü fethedecek, fakat bunun karşılıklı olmadığından endişe duyacaksınız ve arkadaşlarınızı üzmemek için ondan uzak durmaya çalışacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün işinizden büyük bir tatmin duyacaksınız. Her şey kolay gelecek, hiçbir şey sorun olmayacak ve her görevi en iyi şekilde icra edeceksiniz. Yıldızlar ilk dekantta doğanlara ihtiyatlı davranmayı tavsiye ediyor. Acele kararlar almak için kesinlikle doğru bir zaman değil. Zihniniz yeterince berrak olmayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yaratıcı bir çaba içerisinde çok şey yapabilirsiniz. Başkalarından çok şey öğrenmek yararlı olacak.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kalbinizin ve mantığınızın size oyunlar oynayacağı bir gün içindesiniz. Çok fazla ikilem içinde kalacaksınız. Kendinizi sınamanız ve iradenizi kontrol etmeniz için de iyi bir fırsat aslında.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Eğitim, medya, seyahat ve ticaretle ilgili işlerinizde etkin duygusal tavırlarla hareket edeceksiniz. Sorumluluk alacaksınız. İş alanınızda yetersizlik hissiyle kendinize gereksiz yere yüklenmeyin.04 AĞUSTOS 2017 BOĞA BURCU YORUMU