Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

14 Ağustos 2021 Boğa burcu yorumu

Bugün sorumluluklarınızı önemsediğiniz bir dönem ve yeni projeler yapacaksınız. Ayrıca keyif aldığınız konular ile ilgilenmek ve eğlenceli vakit geçirmek için gayret göstereceksiniz. Farklı ortamlarda dolaşabilir, yabancılar ile birlikte olmaktan keyif alabilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerde bulunabilir, ilişkilerinizi güçlendirmek için harekete geçebilirsiniz. Güçlü dostlarınızın ve sevdiğinizin desteğini alacağınız bir dönemdesiniz. Kendinizle ilgili rahatsız olduğunuz davranışlarınızda değişiklik yapmak için kuvvetli arzular duyacaksınız ve kendinizi yenilemek için girişimde bulunacaksınız.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Başkalarının çabalarıyla ilgilenmeyen ve yönetim zorluklarını anlamaktan yoksun bir kişiyle tartışma yaşamanız muhtemel. Silahlarınızı kuşanarak, atağa geçip, sevgilinize ilişkinizde beğenmediğiniz şeyleri söyleyeceksiniz. Tartışmaya girmekten kaçının.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Dikkatli olun ve odaklanın ki size sunulan fırsatları kaçırmayın. Yıldızlar sabırlı olmanızı tavsiye ediyor. Kendi işinizde çalışıyorsanız aceleci davranmamaya ve sabırsızlanmamaya çalışmalısınız. İşler dikkatle sonuçlandırılmalı.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel olarak önem verdiğiniz konularda daha güçlü olabilirsiniz. İşlerinizle ilgili sorumluluk alabilirsiniz. Hisleriniz daha güçlü olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda yeniden harekete geçebilirsiniz. Duygusal konularla baş etmeniz kolay olmayabilir. İşlerinizde sizden daha yetkin kişilerden destek görebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Anahtar... Size sonsuza kadar güvence verebilecek bir aşk istiyorsunuz. Kariyerinize özen gösterip kendinizi güvenceye aldınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür aşk hayatınızdaki problemleri su üstüne çıkarabilir. Eski aşklar karşınıza gelebilir. Çocuğunuzla olan iletişiminizde sıkıntılar olabilir.