Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

22 Ağustos 2021 Boğa burcu yorumu

Sabah saatlerinde rahatsız ve huzursuz olabilirsiniz. Sabah saatlerinde rahatsız ve huzursuz olabilirsiniz. Özellikle sorumluluklarınızın baskısını hissedebilirsiniz. Burcun son günleri doğmuş olanlar sabah saatlerinde duygusal gerilim hissedebilirler fakat sizin için günün ilk yarısı hareketli geçecek. Öğlene doğru duygularınız değişecek ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Sevdiklerinizin yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Ancak sezgilerinizin de yükseldiği bir dönemdesiniz ve içinizden yükselen sese kulak verirseniz, sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. Duygularınızı denetleyin ve aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınız sizi destekleyecek.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Paranızı riskli yatırımlara harcamayın. O zaman her şey daha sorunsuz ilerleyecek. Bazen abarttığınızı ve insanların özel alanlarına girdiğinizi fark etmiyorsunuz. Bu davranışınız ilişkinizde geçici bir ayrılığa sebep olabilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Her zamanki görevleriniz yorucu gibi görünse de ilginç fırsatların eksikliği hissedilmeyecek. Bugün yeni anlaşmalar için olumlu bir gün. Kendi uzmanlık alanlarında olmasa da, iş arayan gençlerin karşısına çok cazip bir fırsat çıkabilir.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Evle ilgili harcamalar yapabilirsiniz. Keyif aldığınız şeylere yönelmek isteyebilirsiniz. Ev hayatınızla ilgili konularda yeni değişiklik yapabilirsiniz. Gün içinde sanatsal uğraşlar ilginiz çekebilir. Sorumlu olduğunuz konularda ise kendi yönünüzü netleştirmek isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınız sizi gün içinde zorlayabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Bugün sevildiğinizi bilmek ilişkinizi çok daha güçlendirecek. Kendi kafanızdan yorumladığınız bazı tarihlere karşı çıkabilir. Sabırla onun evet demesini bekleyin. Çünkü size çok aşık. PARA: İşinizi değiştirmek bugün en büyük idealiniz. Bunun için sabah saatlerinde yeni arayışlara kalkışacaksınız. Gün içinde beklediğiniz haberler gelecek, merak etmeyin. SAĞLIK: Çok çalışarak vaktinden önce bedeninizi yıpratıyorsunuz. Dinlenmeyi asla ihmal etmeyin.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Güneş tutulması aile hayatınızda önemli değişimleri karşınıza getirebilir. Hayata esnek bakacağınız bu tutulmada değişimlerden zevk alabilirsiniz.20 AĞUSTOS 2017 BOĞA BURCU YORUMU