Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

03 Eylül 2021 Boğa burcu yorumu

Biraz gergin ve isteksiz olabilirsiniz fakat sabah saatlerinde yapmanız gereken işleri planlayacak ve geleceğe yönelik hayaller kuracaksınız. Sezgilerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve içinizden yükselen sese kulak verirseniz, başarılı olacaksınız. Alışkanlıklarınızı değiştirmeye zorlayan durumlar olabilir ve eskiden isteyip de yapamadığınız her ne var ise, bunları yapmak için gayret gösterebilirsiniz. Ancak sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmayın. Hem kendinizi, hem de çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Bu arada parasal harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. İhtiyaçlarınız artmış olabilir.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Her şey yolunda gidiyor. Eğer bazı değişiklikler yapmak zorundaysanız, daha yüksek kazançlardan ve sevindirici süprizlerden faydalanacaksınız. Yakın bir arkadaşınız, sizi cazibesiyle büyüleyecek bir kişiyle tanıştıracak. Direk sorular sormaktan kaçınmaya çalışın ve kibar olun.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Sabırlı olun. Şu anda engel teşkil eden göksel işaretler çok yakında düzelecek. Çalışma kapasitenize güvenmeye devam edin. Üçüncü dekantta doğanlar ufuklarını genişletmek için her zaman yaptıkları şeyleri bırakmak zorunda olduklarını biliyorlar. Fırsatlar çekici olacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizde biraz daha esnek olmanızda fayda var. Bugünlerde uzaklarla ilgili işler üzerinde daha çok düşünebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

HAFTA sonu olmasına rağmen yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Bu koşturma içerisinde yorgun düştünüz ama motivasyonunuz yüksek.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ailenizle ilgili konularda eski oluşumlar gündeme gelebilir. İşlerinizi rahat organize etmek için uygun koşullar oluşabilir. Bugün, sevdiklerinizle irtibat halinde olmaya önem vereceksiniz.