Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

09 Ekim 2021 Boğa burcu yorumu

Duygularınızı denetlemeniz bugün zor olabilir. Fakat duygularınızı kendinize saklamak için gayret göstereceksiniz. Bugün karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı harekete geçirecek ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayacaksınız. Çocukluk günlerinizi ve eski davranışlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Eski dostlarınızla ilişkileriniz değişiyor. Karar vermek için acele etmeyin ve olayların gelişmesini bekleyin. Karşılaştığınız zorlayıcı olaylar sayesinde alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Bir taraftan baskı duygusu uyandıran durumlar olurken öte yandan şans olarak değerlendireceğiniz fırsatlar ile karşılaşıyorsunuz. Bu arada kendinizi çok fazla yormayın ve tartışmalardan uzak durun.

Boğa burcunun bugün genel durumu

İçinizdeki enerji artacak; bu sayede diğer insanlarla olan ilişkileriniz, hem de ekonomik durumunuz düzelecek. Sevgilinizin son zamanlardaki davranışlarının ardındaki motive edici etkenleri analiz edebilecek ve onun size karşı samimiyetini ve sadakatini ölçmeye çalışacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Eğer olaylar sizin önemli bir hedefinizden vazgeçmenize neden olursa kuruntu yapmayın. Durumu incelemek için zamanınızı iyi kullanın. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların saldırganlıklarını nüfuzlu birini sinirlendirebilecekleri için biraz frenlemelerini tavsiye ediyor. Diplomatik olun!

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ay burcunuzda ilerlemeye devam ederken, duygusal alanda daha duyarlısınız. Pek çok konuda kendinizi daha içi anlatabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

SEVDİĞİNİZ bir insanın sıkıntılı halleri sizi de üzebilir. Kendinizle ilgili güzel sözler duymaya hazır olun. Kardeşleriniz size destek olacak.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanın sizi anlamaması ya da sizin onu anlamamanız, hayattan aldığınız keyfi kısabilir. Bu süreçte çocuğunuzla ilişkinizde sorunlar yaşanabilir.