Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

02 Şubat 2022 Boğa burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Yapmak istediklerinizi gözden geçirecek ve ilginç fikirler ile ortaya çıkacaksınız. Sanatsal faaliyetlerde bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Ayrıca hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için uygun dönem. Yolculuk yapmak, başka yerlere gitmek ve bulunduğunuz yerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Fakat sorumluluklarınız nedeniyle bulunduğunuz yerde durmanız gerektiğini düşünmek sizi rahatsız etse bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Bu arada kısa yolculuklar yapabilir, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sergiler, sinema ve hayal gücünüzü uyandıran faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bağırmayın ya da sesinizi yükseltmeyin; aynı şeyi biraz daha ılımlı olarak da elde edebilirsiniz. Bu sabah, öğle yemeği vaktine doğru evden çıkarken, birisi size büyük bir hayranlıkla bakacak. Çok soğuk davranmayın ve ona yaklaşın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugünün yıldızları hiç de olumlu değil. İş konusunda temkinli olmak tavsiye ediliyor. Harcamalardan, özellikle de aceleyle bir şeyler almaktan kaçının ve sözleşmeleri erteleyin. Yıldızlar çalışanları destekliyor ve cesur olup zam ya da terfi istemelerini tavsiye ediyor.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ev hayatınızda değişiklikler gündeme gelebilir. Emlak konularıyla ilgilenebilirsiniz. Babanızla olan işlere dikkat etmenizde fayda var. Gün içinde işlerinizdeki aksamalar keyfinizi kaçırabilir. Düzenlemeniz gereken konularla uğraşabilirsiniz. Akşam saatlerinde çocuklarınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. İlişkide olduğunuz kişiye zaman ayırabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kariyerinize ve işinize yönelik hırslanacağınız ve harekete geçmek isteyeceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. İş ortamlarınızdaki karışık duygular, aile hayatınızda da belirsizlikler yaşamanıza neden olabilir.