Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

04 Mart 2022 Boğa burcu yorumu

Gelişmeler duygularınızı harekete geçirecek ve girişimde bulunmak için harekete geçeceksiniz. Bu arada karmaşık düşünceler içinde olabilirsiniz. Ancak dikkatinizi yapmak istediğiniz işlere odaklayacaksınız. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Parasal konulara yönelik gelişmeler beklediğiniz kadar hızlı olmasa bile kararlarınızı sürdürmeye devam edeceksiniz. Bugün bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir ve stratejinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu arada daha önce girişimde bulunduğunuz konu ile ilgilenen kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve bazı fikirlerinizi değiştirebilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Patronunuz açık sözlüğünüzden dolayı sizi takdir edecek ve diğer iş arkadaşlarınızın size imrenmesine sebep olacak kararlar alacak. Sevgilinize karşı dikkatli davranacaksınız ve size karşı samimiyetini anlamak için birçok soru soracaksınız. Dikkatli olun; o da sizinle aynı şekilde davranabilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugünün yıldızları hiç de olumlu değil. İş konusunda temkinli olmak tavsiye ediliyor. Harcamalardan, özellikle de aceleyle bir şeyler almaktan kaçının ve sözleşmeleri erteleyin. Yıldızlar çalışanları destekliyor ve cesur olup zam ya da terfi istemelerini tavsiye ediyor.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günlük işlerinizi düzene koymak için uygun bir gün olabilir. Ancak daha fazla çaba göstermek ve organize olmak durumundasınız.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınıza gereken ilgiyi göstermekte zorlanabilirsiniz. Günlük koşuşturmalarınız artabilir. Üzerinizde stres veya baskı hissedebilirsiniz. Biraz rahatlamalısınız.