Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

10 Mart 2022 Boğa burcu yorumu

Duygusal ve heyecanlı olacağınız bir gün. Fikirlerinizi ortaya koymak için acele etmeyin. Duyduğunuz haberler ve karşılaştığınız olaylar kafanızı karıştırabilir. Bu arada daha önce almış olduğunuz bazı kararlarınızı değiştirmiş olabilirsiniz. Ancak kararlarınızı belirlemek için acele etmeyin ve dikkatinizi yapmanız gereken konuya odaklayın. Önemsediğiniz kişilerin fikirlerini değiştirmeye çalışmak yerine dikkatinizi isteklerinize yöneltin. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Biraz sabırlı olursanız, isteklerinizi gerçekleştirmeyi başarabilirsiniz. Tartışmalardan uzak durun...

Boğa burcunun bugün genel durumu

Çok yükseklerde uçan bir patronunuza riskli bir yorumda bulunacaksınız. Sevgilinizin bazı tavırları eski aşklarınızdan birini hatırlatacak. Partnerinize karşı çok samimi olarak, bu konuyu açıkça tartışacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Paranızı dikkatli idare edin. Anlaşmalarda feshedilme olasılığı var. Yükseleni Koç burcu olanlar belirsiz projeler için her şeyi riske edecekler. Yıldızlar her adımınızı sakin bir şekilde planlamanızı tavsiye ediyor.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularda daha fazla sıkıntı hissedebilirsiniz. Ortaklı konularda başarılı olmak için sorumluluk almanız gerekebilir. Finansal konularda alternatif planlar yapabilirsiniz. İkili ilişkiler ön plana çıkabilir. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Abartılı davranışlar sergilememeye özen gösterin.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklı işlerinizde karşınıza çıkan fırsatları gözden geçirebilirsiniz. Hızlı ilerleyen işlerinizde engeller ve sıkıntılarla karşılaşırsanız bazı konular henüz oturmamış anlamına gelebilir.