Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

13 Mart 2022 Boğa burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Karmaşık düşüncelerden uzaklaşıp dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklamalısınız. Ancak kardeşleriniz, çocuklar veya arkadaşlarınızın size ihtiyacı olabilir ve onların sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Ayrıca sevdiğiniz ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin ve karamsar bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Saygı duyduğunuz kişilerin ilgisi ve desteği ile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dışarı çıkmak ve hareket halinde olmak karamsarlıktan uzaklaşmanıza yardımcı olacak.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Çok sevileceksiniz ve ilgi göreceksiniz. Bu durum size güç vererek, işlerinizde daha aktif ve iyi olmanızı sağlayacak. Evle bağlantılı konularda büyük bir anlaşmazlık yaşamanız muhtemel. Bu problemi çözün.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Eğer olaylar sizin önemli bir hedefinizden vazgeçmenize neden olursa kuruntu yapmayın. Durumu incelemek için zamanınızı iyi kullanın. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların saldırganlıklarını nüfuzlu birini sinirlendirebilecekleri için biraz frenlemelerini tavsiye ediyor. Diplomatik olun!

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ay bugün 18:35’ten sonra boşlukta. Bugün fikir alanında yeni ve dönüştürücü bilgiler edinebilirsiniz. Yabancı ya da uzaktaki güçlü kişilerden önemli destekler alabilirsiniz. İdeolojik ya da felsefi tartışmalara girmekten kaçınmalısınız. Akşam saatlerini kişisel gelişiminiz için faydalı olabilecek bir kitabı okumaya ayırabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, dış ortamlarda yapacağınız işlerde herkes sizin gücünüzü konuşabilir. Özel hayatınızdaki huzurunuzu sosyal ortamlarınızdaki insanlarla paylaşabilirsiniz.