Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

27 Mart 2022 Boğa burcu yorumu

Duygularınızın yoğun olacağı bir gün. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Anneniz ve küçük bir çocukken yaşadıklarınızı hatırlamak duygularınızın derinleşmesine neden olabilir ve içinizde fırtınalar kopabilir. Duygularınızı yansıtmayacaksınız fakat bilinçaltınız, davranışlarınızı yönetebilir. Bugün duygular yerine aklınız ile hareket edin. Ayrıca sezgilerinize güvenebilirsiniz. Gün içinde karşılaşacağınız saygın kişilerin iyimser davranışlarından etkilenebilirsiniz ve olaylara daha olumlu yönden bakabilirsiniz. Hareket halinde olmak ve alacağınız davetlere gitmek, keyfinizi yerine getirecek.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Sakin bir döneme giriyorsunuz. Anlaşmazlıkları açığa çıkarabileceksiniz, gerginlikler hafifleyecek ve keyifli bir şekilde yaşayabileceksiniz. Ani kararlar vermeyin, aksi takdirde ilişkinizin bitmesine sebep olabilirsiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Güçlü ve saygın mevkilere gelme ihtimali olan talepkar ancak ilginç durumlara dâhil olacaksınız. Yaratıcı zekânız sizi garantili başarıya götürecek. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları zarara uğramamak istiyorlarsa para hareketlerine çok dikkat etme konusunda uyarıyor.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün 09:57’den 14:44’e kadar Ay boşlukta. Sabah saatlerinde yakın çevrenizi ilgilendiren konularda sonuca ulaşmakta zorlanabilirsiniz. Bugün eğitsel konularda farklı fikirler gündeme gelebilir. Ticari anlaşmalarda değişiklikler olabilir. Yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Öğleden sonrası ve akşam saatleri ailenizle birlikte eğlenceli zamanlar geçirmek için çok uygun.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aklınızda birçok plan olabilir ama bunları hayata geçirmekte zorlanabilirsiniz. Öğleden sonra aile hayatınızda huzuru ve güveni deneyimleyebilirsiniz. Bu size iyi gelecek.