Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

29 Mart 2022 Boğa burcu yorumu

Alacağınız haberler hayal gücünüzü uyandıracak ve ideallerinizi gözden geçireceksiniz. Bugün hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli zaman... Ayrıca sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı duygusundan uzaklaşabilirsiniz. Gün içinde alacağınız teklifler sizi heyecanlandırabilir. Arkadaşlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz ve projelerinizi anlatabilirsiniz. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacaksınız. Bu arada eski fikirlerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Yakın arkadaşlarınızın anlayışına güvenebileceksiniz ve yenilenen bağlılığınızı ve çok istekli olmanızı zekice göstereceksiniz. Partnerinize karşı cömert ve nazik davranacaksınız; fakat aynı karşılığı alamayacaksınız; ciddi tartışmalardan kaçının ve daha iyi bir dönem için sabredin.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni bir sayfa açmanıza yardım edecek. Gezegenler size yeni fikirler verecek. Harekete geçmek için doğru anı bulmak için sezgiye ihtiyacınız var. Çalışanlar bir görevde yükselme şansını elde edecekler ve olumlu bir şekilde fark edilecekler. Terfi etme olasılığı var.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün 12:54’den 17:30’a kadar Ay boşlukta. Bugün eğlenip, keyifleriniz için para harcamak isteyebilirsiniz. Ancak akşama kadar yaptığınız planların çoğunda aksaklıklar yaşanabilir. Kendinizi akşama doğru iyice bıkmış hissedebilirsiniz. Nihayet işlerinizi biraz yoluna koyduğunuzda dışarıda bir eğlence yerine evde sakin ve romantik bir yemek size daha güzel bir seçenek olarak gelebilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Alacağınız bazı haberler sizi aşağıya çabuk çekse bile kendi iç dengenizi korumayı başaracak, ortak hareket etmeniz gereken konularda duygularınızı öne çıkartacaksınız.