Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

31 Mart 2022 Boğa burcu yorumu

Yoğun duygular ve büyük beklentiler içinde bulunduğunuz bir dönem. İsteklerinizi gerçekleştirmek için yapacağınız harcamaları fazla önemsemeyecek ve pratik bir tavır içinde olacaksınız. Fakat bütçenizi dikkatli yapmanız gerekiyor. Maddi baskılar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz ve yakınlarınıza baskı yapabilirsiniz. Aslında gelişen olaylar bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Üstelik siz de kendinizi yenilemek ve isteklerinizi gerçekleştirmek istiyorsunuz. Saygı duyduğunuz kişilerin desteğini alacaksınız ve şanslı olduğunuzu hissedeceksiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Dikkatli olun – sizinle omuz omuza çalışan biri sizi fazlasıyla kıskanıyor. Tam formunuzda olacaksınız; bekarsanız, çok başarılı olacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar bugün çok olumlu olmayabilir ve aceleyle alınmış bir ev ya da araba yüzünden mali kargaşaya yol açabilirler. Yıldızlar özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için olumlu bir konumda. Size yeni ortamlarda etkinlikler sunacaklar ve dış bağlantılarınızda da talihli olacaksınız.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün tüm gün Ay boşlukta. Aile ve ev konuları bugün de gündeminizin üst sıralarında yer alıyor. Bu konularda aldığınız bazı kararlar olabilir. Kararlarınızdan taviz vermeme ve hayata geçirmek için imkânlarınızı zorlama eğiliminde olabilirsiniz. Belki bu kararlı yapınız sizi başarıya götürecek. Ancak yine de olaylar ve kişiler karşında bir parça esnek davranmanız iyi olabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayata daha iyimser ve umutla bakmak istiyorsunuz. Sosyal ortamlarınızdaki sıkışmaları ve maddi sorunları, iş hayatınızda karşılaşacağınız değişik fırsatlarla kolayca aşabilirsiniz.