Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

03 Nisan 2022 Boğa burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Katılacağınız davet ve organizasyonlarda fikirleriniz ile çevrenizi etkilemeniz mümkün. Fakat düşüncelerinizin derinleştiği bir dönemdesiniz ve büyüklerinizin davranışlarını baskı olarak algılayabilirsiniz. Karşılaştığınız olayları ve otoriteyi temsil eden kişileri yapmak istediklerinizi gerçekleştirmenize engel olarak algılayabilirsiniz. Ancak isteklerinizi gerçekleştirmek için aslında alıştığınız düşünce biçimini ve eski tarzınızı değiştirmeniz gerekiyor. Bu arada meydana gelen olaylar tarzınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Şayet sabırlı ve dirayetli davranmayı başarabilirseniz, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

Boğa burcunun bugün genel durumu

İş alanınızı genişletecek, hedeflerinize uyan, daha cazip bir sektöre yatırım yapacaksınız. Endişelendiğiniz konuları anlatmak istemeyeceksiniz. Bu da partnerinize karşı soğuk görünmenize neden olacak.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugünün yıldızları hiç de olumlu değil. İş konusunda temkinli olmak tavsiye ediliyor. Harcamalardan, özellikle de aceleyle bir şeyler almaktan kaçının ve sözleşmeleri erteleyin. Yıldızlar çalışanları destekliyor ve cesur olup zam ya da terfi istemelerini tavsiye ediyor.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sevdiğiniz kişi sizden duygusal olarak destek bekleyebilir. Ortaklı konularda eksikleri toparlamaya çalışacağınız bir gündesiniz. Karşınızdaki insanlar beklentilerinizi tam olarak karşılayamadıklarını hissedebilirsiniz. Gün içinde açık düşmanlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sizi uğraştıran durumlar keyfinizi kaçırabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yabancı ortaklı işlerinizde, eğitim, seyahat, medya ve ticaret alanlarınızda zorlayıcı etkiler altında olabilirsiniz. Uzaklardaki akrabalarınızın hayatlarındaki zorlanmalar sizi de gerebilir.