Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

14 Nisan 2022 Boğa burcu yorumu

Geri planda durabilir ve gelişmeleri izleyebilirsiniz fakat çevrenizin sizi görmesini ve önem verdiğiniz kişilerin sizi takdir etmesini bekliyorsunuz. Gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir fakat kendinize olan güveniniz artıyor ve daha sakin davranmaya başlıyorsunuz. Bakış açınız değişiyor ve bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz. Bugün sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilir, keyif aldığınız konular ile ilgilenebilirsiniz. Ayrıca güçlü dostlarınız ile görüşebilirsiniz ve yabancılar ile işbirliği yapabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve sağlığınıza özen göstereceksiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bu geçiş dönemiyle ilgili çok endişelenmeyin. Hayatın inişlerini ve çıkışlarını kabul etmeyi öğrenerek, tedbirli davranın. Sevgilinizle yapacağınız hararetli bir tartışmanın ardından, kendinizi geliştirme ve onun bu soğuk tavrını cezalandırmak için kendinize zaman ayırma isteği duyacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün bazı beklenmedik harcamalar olabilir. Paranızı kurnazca idare edin. Tahminlerde muhtemel bir sözleşme feshi de görünüyor. İlk dekantta doğanlar katı olmak zorunda kalacaklar: biri onların iyi niyetinde istifade etmek isteyebilir. Protesto etmek için cesaretinizi toplamalısınız.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün sizi endişelendirebilecek konulara takılmamalısınız. Eskilerle ilgili işler de gündeme gelebilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamlarda keyifli bir gün geçirebilirsiniz. İnsanlar hayatınızla ilgili önemli konularda size yardımcı olmak isteyebilirler. Gerçekçilikten uzaklaşmamalısınız.