Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

09 May 2022 Boğa burcu yorumu

Bugün kendinizle ilgileneceksiniz. Dolaplarınızı düzenleyebilir, odanızı ve eşyalarınızı havalandırabilir ve bu sırada derin düşüncelerden sıyrılmayı başarabilirsiniz.Eski arkadaşlarınızla haberleşebilir ve geçmişte yaşadığınız olayları gözden geçirebilirsiniz. Artık olaylara daha gerçekçi ve yapıcı yönden bakacaksınız. Bugün korkularınız ile başa çıkabilir ve bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Bu arada beslenme alışkanlığınızı da değiştirebilirsiniz. Yaptığınız işlerin önemli olduğunu göstermeye çalışmayın.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Güven verici haberler alacaksınız, bu sayede başınızı dik tutacak ve iradenizi daha da güçlendireceksiniz. Melankolik olmayın ve partnerinize karşı biraz küstah davranın. Bunu ona biraz daha soğuk davranarak yapabilirsiniz; bu onun ilgisini çekebilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Paranızı dikkatli idare edin. Anlaşmalarda feshedilme olasılığı var. Yükseleni Koç burcu olanlar belirsiz projeler için her şeyi riske edecekler. Yıldızlar her adımınızı sakin bir şekilde planlamanızı tavsiye ediyor.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda sorumluluklarınız artabilir. İşlerinizle ön planda olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Gün içinde iş arkadaşlarınızdan alacağınız destekler, yapacağınız takım çalışmaları sizi istediğiniz duruma gelmenize yardımcı olabilir. Üstlerinizle daha fazla zaman geçirebilirsiniz. İdeolojik konular önem kazanabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Önemli işlerinizde kafanızdaki planların tıkır tıkır işlediğini görebilirsiniz. Düşüncelerinizi insanlara açmanıza gerek yok. İşbirlikleriniz hayatınıza olumlu etki edecek.