Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

15 Mayıs 2022 Boğa burcu yorumu

Duygusal ve alıngan bir tavır içinde olabilirsiniz. Fakat sorumluluklarınızı gerçekleştirmek için daha fazla gayret göstermeniz gerekebilir ve sabırlı olmalısınız. Kariyer yapmak ve sosyal statüsünü yükseltmek isteyenler yeni atılımlarda bulunabilir ve fırsatlarla karşılaşabilirler. Aslında kendinizi güçlü hissedecek ve girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. İsteklerinizin peşinden gidebilir ve güç sahibi olanların desteğini alabilirsiniz. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar alım, satım ve yatırım benzeri konular ile ilgilenebilir ve karşılaştıkları kişilerden etkilenebilirler.

Boğa burcunun bugün genel durumu

İş konusunda çok mutlu olmayacaksınız, alıngan ve huysuz davranacaksınız. Yıldızlar daha anlayışlı olmanızı tavsiye ediyor. Hiç beklenmedik bir şekilde yeni biriyle tanışacaksınız. Onun ilgisini çekebilmek için ona karakterinizin en güzel yanını göstermeye çalışacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Finansal mesajlar kafa karıştırıcı. Bazı yıldızlar sizi keyifli ve ihtiyatlı bir şekilde para harcamaya davet ederken bir gezegen ekstra harcamalara karşı uyarılar veriyor. Yıldızlar bugün özellikle üçüncü dekantta doğanlar için olumlu bir konumda olacak. Yatırım yapmak, ev almak ve para biriktirmek için mükemmel bir zaman.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda sözleşmelere, anlaşmalara dikkat etmenizde yarar vardır. Maddi konularınızda planlama yapabilirsiniz. Aileniz ile ilgili gayrimenkul konuları, gündeminize gelebilir. Hassas olduğunuz konularda, yeni fikirler geliştirebilirsiniz. Yetenekleriniz doğrultusunda hobilerinizle uğraşmak, size keyif verecektir. Bu konularda araştırma yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Önemli gelişmelerle haftanız başlıyor. Hayatınıza dair uygulamak istediğiniz birçok alan olabilir. Kafanızdaki planları uygulamak için yarın oluşacak yeniayı beklemelisiniz.