Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

14 Haziran 2022 Boğa burcu yorumu

Duygularınızın derinleştiği bir dönem ve bazı korkularınız uyanabilir. Otoriteyi temsil eden kurumlar, kişiler veya büyüklerinizin sizi engellediğini ve isteklerinizi gerçekleştirmenize izin vermediklerini düşünebilirsiniz. Karşı çıkmak yerine kendinizi gözden geçireceğiniz bir dönemdesiniz. Karamsar ve mutsuz bir tavır içine girmek yerine dikkatinizi isteklerinize odaklayın ve bunun için bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin. Aslında saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkileneceksiniz ve bakış açınızı değiştirmeyi başaracaksınız. Böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı duygusunun da değiştiğini hissedeceksiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Sarf ettiğiniz onca emeğin ardından, sonunda zafere ulaşacak ve sağlam duruşunuza gölge etmeye çalışan birinden intikamınızı alacaksınız. Son zamanlarda sevdiklerinize karşı duyduğunuz üzüntülerin sebebini anlatma ve açılma ihtiyacı duyacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Finansal mesajlar kafa karıştırıcı. Bazı yıldızlar sizi keyifli ve ihtiyatlı bir şekilde para harcamaya davet ederken bir gezegen ekstra harcamalara karşı uyarılar veriyor. Yıldızlar bugün özellikle üçüncü dekantta doğanlar için olumlu bir konumda olacak. Yatırım yapmak, ev almak ve para biriktirmek için mükemmel bir zaman.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda ilerleme isteğiniz artıyor. Mevcut işlerinizi tamamlamak için çaba harcayabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili konularda hassasiyet var. Esnek olmak kırgınlıkları engelleyecek. Yakın çevrenizdekileri koruma isteği içinde olmanız da olası. Kardeşlerinizle ilgili konular söz konusu olabilir. Pozitif düşünmelisiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konularda önemli adımlar atılabilir. Ticari girişimleriniz için destekleneceksiniz. Önünüzdeki 15 günlük dönem yatırımlarınız açısından kazançlı ve verimli olacak.