Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

15 Haziran 2022 Boğa burcu yorumu

Duygularınızın derinleştiği bir dönem ve bazı korkularınız uyanabilir. Otoriteyi temsil eden kurumlar, kişiler veya büyüklerinizin sizi engellediğini ve isteklerinizi gerçekleştirmenize izin vermediklerini düşünebilirsiniz. Karşı çıkmak yerine kendinizi gözden geçireceğiniz bir dönemdesiniz. Karamsar ve mutsuz bir tavır içine girmek yerine dikkatinizi isteklerinize odaklayın ve bunun için bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin. Aslında saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkileneceksiniz ve bakış açınızı değiştirmeyi başaracaksınız. Böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı duygusunun da değiştiğini hissedeceksiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Yaptığınız tercihler sayesinde, sonunda her şeyin kusursuz işlediği şanslı bir döneme giriyorsunuz. Endişelendiğiniz konuları anlatmak istemeyeceksiniz. Bu da partnerinize karşı soğuk görünmenize neden olacak.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Dikkatli olun ve odaklanın ki size sunulan fırsatları kaçırmayın. Yıldızlar sabırlı olmanızı tavsiye ediyor. Kendi işinizde çalışıyorsanız aceleci davranmamaya ve sabırsızlanmamaya çalışmalısınız. İşler dikkatle sonuçlandırılmalı.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda ilerleme isteğiniz artıyor. Mevcut işlerinizi tamamlamak için çaba harcayabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili konularda hassasiyet var. Esnek olmak kırgınlıkları engelleyecek. Yakın çevrenizdekileri koruma isteği içinde olmanız da olası. Kardeşlerinizle ilgili konular söz konusu olabilir. Pozitif düşünmelisiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sabah, önemli işlerden uzak durun. Sonrasında mantığınızı ve duygularınızı destekleyecek kararlar alabilirsiniz. Gün içinde sorumluluklarınız çabuk havlu atmanıza neden olabilir.