Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

01 July 2022 Boğa burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendi içinize yöneltebilir ve daha önceden yaptığınız davranışları sorgulayabilirsiniz. Kendinizi haklı gördüğünüz konularda şimdi hatalı olduğunuzu düşünerek derinleşebilirsiniz. Aynı zamanda çok da şanslı olduğunuz ve detayları fark etme yeteneğinizin arttığı bir dönemdesiniz. Arkadaşlarınız ve dostlarınız ile iletişiminiz güçleniyor. Yeni projeler yapabilirsiniz ve fikirlerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz. İyimser ve anlayışlı tavırlarınız ile yakınlarınızı etkileyeceksiniz ve onlar da sizi destekleyecek.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Patronunuz, bağlılığınız ve özverinizi farkederek, size olan minnettarlığını dile getirecek ve iş alanında kendinizi geliştirmenize imkan sağlayacak. Bu döneme, sevgilinizle birlikte kuralları çiğneyeceğiniz bir akşam canlılık katacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugünün yıldızları hiç de olumlu değil. İş konusunda temkinli olmak tavsiye ediliyor. Harcamalardan, özellikle de aceleyle bir şeyler almaktan kaçının ve sözleşmeleri erteleyin. Yıldızlar çalışanları destekliyor ve cesur olup zam ya da terfi istemelerini tavsiye ediyor.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın bugün kendinizi daha yüklü hissedebilirsiniz. Ev ve ailevi konularda daha dengeli ve esnek olmak gerekebilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ailenizle olan konuşmalarınızda farklı ve tepkisel yaklaşımlarınıza dikkat edin. Sıkılganlıklarınız ve fikir ayrılıkları, farklı konuların peşinden gitmenize neden olabilir.