Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

06 Ağustos 2022 Boğa burcu yorumu

Güne heyecanlı ve istekli başlayacaksınız. Karşılaştığınz olaylar ve haberler hayal gücünüzü uyandıracak ve isteğiniz artacak. Cinsel potansiyelinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ancak gergin ve sabırsız bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Aceleci davranmayın. Dışarı çıkmak, eğlenceli ortamlar ve dostlarınız ile birlikte olmaktan keyif alacaksınız. Kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir fakat tedbirli olun. Sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Alkollü içecekler ve ağır yiyeceklerden uzak durmalısınız.  

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bugün çevrenizdeki insanları etkilemeniz daha kolay olacaktır. Olayları kontrol altında tutmak ve sorunları çözmek konusunda avantajlı olacaksınız. Ön plana çıkmaktan korkmayın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İş çevrenizden birçok insan, istedikleri rehberliği verebileceğiniz bildikleri için çevrenizde toplanabilirler. Birçok kişinin şartlarını değerlendirebilir ve kendilerine yol gösterebilirsiniz.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Zihinsel aktiviteniz çok yüksek. Hızlı ve girişken yapınızı ön plana çıkaracak seyahatler söz konusu olabilir. İdealleriniz doğrultusunda hareket etmekten yanasınız. Araştırmacı yapınızı irdeleyecek konular üzerinde yoğunlaşacak ve finans konularınızı ön plana çıkaracaksınız. Uykunuza özen göstermelisiniz.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konuların netlik kazanmasını istiyorsanız birlikte çalıştığınız, iş birliği içerisinde olduğunuz kişilere veya partnerinize daha fazla soru sormanız gerekebilir.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün de yazmıştım, kontrolümüz dışında gelişen olaylar nedeniyle biraz zorlanma olasılığımız olan günlerdeyiz. Ancak, bugün Venüs?ün hem olumlu hem de olumsuz açıları sayesinde bir taraftan sorunlarla ve zorluklarla boğuşurken bir taraftan da adeta görünmeyen bir elin devreye girip bizi desteklediğini ve günü güzelleştirdiğini hissedebiliriz. Geçmişe bağlı sorunları tartışmak için güzel günlerde değiliz ya da geçmişle bağlantılı olaylar kendini hatırlatabilir veya sevdiğiniz kişilerle eskiden birlikte yapmaktan keyif aldığınız şeyleri tekrarlayabiliriz. Eski tanıdıklar veya sevgililer gündeme gelebilir. Ylişkiler ve iş birlikleri normalde izlediğinden daha zorlu bir seyir izleyebilir veya maddi konularda daha gerçekçi adımlar atmamız gerektiğinin farkına varabiliriz. ?

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel hassasiyetiniz olan konularda gelişmeler bekleyebilirsiniz. Zihinsel konularda kendinizi hayalperest hissedebileceğiniz zamanlar var. Beslenmenize dikkat etmelisiniz. İlişkilerinize kendinizi daha fazla kaptırabilirsiniz. Sorumluluklarınızı unutmamanızda fayda var. Uğraştığınız işlerde alternatif planlar hazırlayabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Saygın çevreler sizi destekliyor. Olaylara daha iyimser açıdan bakabilirsiniz. Sorumluluk gerektiren işlerle ilgilenmek sizi mutlu edecek.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili geçici kaygılar hissedebilir, enerjinizi tam olarak ortaya koyamayabilirsiniz. Ne var ki öğleden sonradan gece yarısına dek, ilişkiler konusunda fırsatlar elde ederken, daha kaliteli iletişim kurabilir, teklif ve davetler alabilir, kaygılarınızın yerini güvene bıraktığını fark edebilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ailevi konularda bugün kopmalar söz konusu olabilir. Sevdiğiniz insanla aranıza duvar örmemeye çalışın. Ailevi konularda biraz daha esnek ve çözümcül olmalısınız.