Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

11 Ağustos 2022 Boğa burcu yorumu

Üzerinizde hissettiğiniz baskının sonucunda hayal gücünüz uyanacak ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Duyduğunuz haberler ve karşılaştığınız kişiler, ideallerinizi gözden geçirmenize neden olacak. İdeallerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Ayrıca idealist kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve etkilenebilirsiniz. Ancak mantıklı ve kararlı bir tavır sergileyeceksiniz ve siz de çevrenizdeki kişileri etkileyeceksiniz. Arkadaşlarınız ve sevdiklerinizin desteğini alabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaşacağınız olaylar, duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.  

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bugün, tüm dikkatinizi yaşamınızın çeşitli alanlarını şekillendirecek planlara odaklayabilirsiniz. Ancak, bunları eyleme dökmek yerine, sonuçlarıyla ilgili hayaller kurmakla zaman harcamayın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızdaki gelişmelere odaklanabilirsiniz. Değerlendirme yaparken, karşılaşmayı beklediğiniz şartlarda yapacağınız hamleleri sezgilerle belirlemeye başlayabilirsiniz.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yönetici gezegeniniz Venüs'ün Jüpiter'le yaptığı açıdan olumlu etkileneceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle kuracağınız mutlu beraberliklerden istediğiniz performansı sağlayacak ve kendinizi daha önemli konumlarda göreceksiniz. Hem kendinizi hem de çevrenizi öyle usta bir şekilde yönetiyorsunuz ki, sizi takdir etmemek mümkün değil.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı anlaşmalar, iş birlikleri veya planlar geride kalabilir. Kendi yolunuzda ilerleyebileceğiniz günlerdesiniz.

Dolayısıyla, yeni iş birliklerine sıcak bakmalı ve kendinizi bu yeni ilişkilerde ortaya koymalısınız. Keyifli, yeni şeyler denemeye, sürprizlere veya yenilikler yapmaya açık bir günlerdeyiz. Aynı zamanda Yengeç burcunda bulunan Mars, bu haftadan itibaren 25 Eylül tarihine kadar Aslan burcuna geçiyor ve tüm burçların farklı farklı alanlarda kendisini daha açık, net, dürüst olarak ortaya koymasını sağlamakla kalmayıp, bu durum için gerekli enerjiyi de yaratıyor. Herşeyden sonuna kadar keyif almak ve fayda sağlamak isteyeceğimiz, kafamıza koyduğumuz konularda sınır tanımayacağımız bir sürece giriyoruz. Tembellere özellikle duyurulur!

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün geleceğinizle ilgili konularda daha aktif olabilirsiniz. Arkadaşlarınızı bir araya toplamak için organizasyon yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda değişimler yaşayabilirsiniz. Gizli koşullar meydana gelebilir. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Gün içinde kendi iç dünyanıza yönelebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Kıyamet... Dokunaklı olaylar yaşadığınız bir gerçek. Sevginize sadıksınız. Ancak bir kez soğudunuzmu geri dönmüyorsunuz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca bulunduğunuz her ortamda kendinizi göstermek ve ön planda olmak için fırsatlarınız varken, eğer problemli giden bir ilişkiniz varsa bugün problem yaşayabilirsiniz. Enerjinizi spora, yeni insanlarla tanışmaya ve çalışmalarınıza yönlendirmeniz faydalı olacaktır.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ev ve aile hayatınıza yönelik maddi harcamalarınız olabilir. Yakın çevrenize ve ailenize düşkünlüğünüz yüksek olacak. İş hayatınızda oluşacak bazı konu ve olaylara sabırla yaklaşmak en iyisi.