Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

19 Eylül 2022 Boğa burcu yorumu

Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız. Olaylara bakış açınız değişiyor. Saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve yaşadıklarınıza daha detaylı bakabilirsiniz. Bu arada farkına varacağınız bazı ayrıntılardan çok etkilenebilir ve takılı kalabilirsiniz. Olayları çok fazla büyütmeyin ve farkına vardığınız için kendinizi şanslı hissedin. Zaten düşünceleriniz değişmeye başlıyor. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar hayata bakış açınızı değiştirecek. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Ayrıca parasal konulara yönelik hoş fırsatlar çıkabilir.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Çok zor, incelikle yapılması gereken görevleriniz olacak. Dikkatinizi dağıtmamaya ve sınırlarınızı aşmamaya çalışın. İlişkinize resmiyet kazandırmak isteyeceksiniz; bu da sevgilinizi mutlu edecek ve size karşılık olarak önemli ve özel bir hediye verecek.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Astral olasılıklar mükemmel! Yeni bağlantılar somut başarıya ulaşmanızda lehinize çalışacak, hatta çözümlenmemiş durumlarda bile. Eğer ikinci dekantta doğmuşsanız size kaçırmamanız gereken birçok fırsat sunacak olan yıldızların çok olumlu etkilerinden faydalanabileceksiniz.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde kariyer ve iş konularınız ile ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz. Bu konuda daha ön planda olmak isteyeceksiniz. Yapmış olduğunuz işlerinizi üstlerinize sunabilirsiniz. Finansal konularda daha farklı planlamalar yapmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak beklenmedik harcamalar bütçenizi aşabilir. Dinlenmek için kendinize zaman ayırın.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Risk almayı sevmeyen Boğalar için günün seyri dalgalı. Olaylar kontrolden çıkıyor inancıyla dünya görüşünüzü sorgulayabilirsiniz. Derin nefesler, kahve molası günü toparlamaya iyi gelir. Sorunlar öngördüğünüzden daha basit çözümlere ihtiyaç duyuyor olabilir.