Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

02 Ekim 2022 Boğa burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Karşılaştığınız olaylar sizi derinden etkilemiş olabilir. Ayrıca karşılaştığınız bazı etkileyici kişiler duygularınızı tamamen değiştirebilir. Alıngan ve duygusal bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. İsteklerinizi ve duygularınızı ortaya koymanız pek kolay olmayacak. Fakat yeni stratejiler yapabilirsiniz. Kendinizi güçlü hissediyorsunuz ancak, gücünüzü ortaya koymak için kullandığınız yöntemler rahatsız edici olabilir. Aynı zamanda bu durum size de yansıyabilir. Olayları ve kişileri fazla zorlamayın... Tabii kendinizi de... Sezgileriniz ve hayal gücünüz yükseliyor. Akıl yerine sezgilerinize güvenirseniz, kazanacaksınız.

Boğa burcunun bugün genel durumu

İyi yatırım yapmak sayesinde kazancınızı artırabileceksiniz; bu da kendinize bir şey almanıza imkan sağlayacak. Sevgilinize karşı katı olmaya meyilli olacaksınız. Gereksiz ve adil olmayan eleştirilerde bulunacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İsteklerinizi ortaya koymak için yıldızların bu avantajlı konumundan istifade edin. Tereddüt etmek muhteşem bir fırsatı kaçırmanıza sebep olabilir. Sizin gibi birine böyle olması çok yazık olur. Kendi işinizde çalışıyorsanız, yıldızların teşviki ile iş arkadaşları ve üstlerinizi ikna edebileceksiniz. Bu fırsattan en iyi şekilde istifade etmeye çalışın.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün mücadeleci bir yapıda olabilirsiniz. Kişisel konularınız daha çok ön plana çıkabilir. Hassas olduğunuz konulara karşı daha savunmacı davranabilir, bedensel konularınız ise daha fazla gündemde olabilir. Bugünlerde beslenmenize daha çok dikkat etmelisiniz. İkili ilişkilerinizde sözlerinize dikkat etmenizde fayda var. Gün içerisinde ortaklaşa konularda beklentileriniz artabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddenin değerini bilen, yaratıcı Boğalar için bugün son dakika harcamaları söz konusu. Kendinizi ifade etmenize yardımcı, size haz veren kazanımlarınız olabilir. Maddi konularda destekleniyorsunuz.