Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

04 Kasım 2022 Boğa burcu yorumu

Duygusal ve hassas olacağınız bir gün. Düşünceler zihninizin derinliklerine inebilir ve çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Karşılaştığınız olaylar ve alacağınız haberler duygularınızın dalgalanmasına neden olacak ve davranışlarınızı gözden geçireceksiniz. Önem verdiğiniz kişiler ve özellikle babanız ile ilgili düşünceleriniz derinleşebilir. Engel olarak gördüğünüz her ne var ise, bütün bunlardan kurtulmak isteyebilirsiniz ve hatta bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Üstelik bugün meydana gelen Güneş Tutulması karşıt burcunuz olan Akrep Burcunda oluşuyor ve siz de etkileniyorsunuz. Böylece değişim-dönüşüm dönemi sizin için de başlamış oluyor. En fazla etkilenenler 30 Nisan ve 1,2,3,4 Mayıs günleri doğmuş olanlar...

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bu döneme çok neşeli girmeyeceksiniz, fakat kazançlarınızı artırma imkanı size mücadele dürtüsü kazandıracak. Çok pratik davranacak ve size hiç uymadığı için partnerinize davranışları hakkındaki düşüncelerinizi açıkça söyleyeceksiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün işinizden büyük bir tatmin duyacaksınız. Her şey kolay gelecek, hiçbir şey sorun olmayacak ve her görevi en iyi şekilde icra edeceksiniz. Yıldızlar ilk dekantta doğanlara ihtiyatlı davranmayı tavsiye ediyor. Acele kararlar almak için kesinlikle doğru bir zaman değil. Zihniniz yeterince berrak olmayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendi iç dünyanıza ve ihtiyaçlarına daha çok yönelebilirsiniz. Ayrıca evde ve evle ilgili uğraşlar da gündeminize gelebilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün birlikte ürettiğiniz insanlarla uyum ve dengeyi sağlamak mümkün olacaktır. Gözlem becerinizle üretim birleşirse kendinizi yenileyebilirsiniz. Dünya görüşünüze katkı sağlayan olaylar gelişebilir. İlham ve yaratıcılık için koşullar uygun.