Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

01 March 2023 Boğa burcu yorumu

Pek yakın olmadığınız bir insanın sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalacaksınız. Bu aranızda bir yakınlaşmaya yol açacak. Yaratıcı yeteneklerinizle uğraş içinde olmak istiyor, sizi bu konuda birilerinin desteklemesini istiyorsunuz. Aceleci bir tavırla ele aldığınız bir konu, sorun haline dönüşüyor. Sabırlı davranmanız gereken bazı durumlarda bunu yapamıyorsunuz.

Aşk:

Son günlerde çok düşüncelisiniz. Günden güne daha az şeyi paylaşıyor olmanız sizi düşündürüyor. Yakın gelecekte ilişkiyi sarsacak bir sorun yaşayacaksınız gibi görünmüyor.

İş:

İş yaşamınıza verdiğiniz önem sizi başarılı yapıyor. Ama özel bir konu da iş yaşamınızda kafanızı çok meşgul ediyor. İşyerinizdeki ilişki bağı içinde bu konuya duyarsız kalamıyorsunuz.

Para:

Aile bağlarınız çok güçlü. Ailenizin hemen hemen her gereksinimlerine katkı koyuyorsunuz. Bu konuda önemli bir desteğiniz de yok. Bu, sizin dayanışmanızdaki mutluluğunuzu azaltıyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Çoktandır karar haline getirdiğiniz bir arzunuzdan şu günler içersinde vazgeçmeyi düşüneceksiniz. Bu kararınızı şimdiden masaya yatırırsanız, ilerdeki çaresizliği yaşamayabilirsiniz.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Eviniz, işiniz ve maddi konular arasına bariyerler koyarak birbirinden ayırma kararı alabilirsiniz. Ancak, her ne kadar doğru düşünseniz de kelimelerinizi de doğru seçmenizde fayda var ya da ağzınızı açmanızı zorlaştırabilecek olaylar su yüzüne çıkabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay?ın Güneş ve Neptün?le olumlu, Pluto, Mars ve Venüs?le olumsuz açıları söz konusu. Günün belli saatlerinde tartışmalı ortamlar, tehditkar veya kırıcı kişiler söz konusu olabilir. Kendimizi yeterince özgür hissetmeyebiliriz. Aileyle ilgili konular gündeme gelebilir. Ailemiz, evimiz veya yurdumuzla ilgili konularda hassaslaşabiliriz. Görüşmeleri daha olumlu diyaloglar kurulabilecek sabah ve öğle saatleri arasına almakta fayda var. Akşam saatlerinde ise, gelişmeler baskı altında hissetmemize sebep olabilir. Yapıcı ve uzlaşmacı olmaya çalışmamız ve kelimelerimizi dikkatli kullanmamız gerekiyor. Yengeç burcundaki Ay, (ufak da olsa)Mart ayında meydana gelecek Uranüs Pluto arasındaki sert açıyı da tetikleyebilir. Ani ve beklenmedik gelişmeler plan değişikliği gerektirebilir. ?

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizde olup bitenlerle daha fazla ilgilenebileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal enerjiniz değişkenlik ve iniş ve çıkışlar gösterebilir.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İş yaşantınızla ilgili sorunların üstesinden kolay bir şekilde geleceksiniz. Kombinasyon burcunuzda ilerleyen Yıldız kümeleşmesi sayesinde, iş gücünüzde artışlar var. Kendinizle ilgili bir takım olayları istediğiniz gibi denetleyeceksiniz. Yolları kapsayan bazı detaylar sizi meşgul edecektir. Güvenli kişilerle çalışmayı tercih ediyorsunuz.

Boğa Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Önemli görüşme ve konuşmalarınızı erken saatlerde halledin. İlerleyen saatlerde özellikle de akşam saatlerinde sivri diller kendini gösterecek. Yapan değil de yıkmayı göze alan hatta tercih eden tarzlar anlaşmayı zorlaştıracak.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.