Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

17 Mart 2023 Boğa burcu yorumu

Bazı zaaflarınızın farkında olmanıza rağmen onları gidermek için hiç bir şey yapmıyorsunuz. En büyük zaafınız yakınınızda olan bir kişiye duyduğunuz sevgi. Onun her hatasını görmezden geliyor, ne yaparsa hoş görüyorsunuz. Bu da onu çevresine karşı korunaklı kıldığı için değişmeyi asla düşünmüyor. Bu günlerde güçlü ve şuurlu olmanızı gerektirecek bir gelişme olabilir.

Aşk:

İçinizden atamadığınız bir güvensizliği bastırmak istemenize rağmen zaman zaman açık ediyorsunuz. Bu güvensizliğinize üzülmenin yanı sıra kırılıyor da. Gerçekten de bunu hiç hak etmiyor.

İş:

İş yaşamınızda yaşanan bir iletişim sorunu sizin sayenizde çözülecek. İş çevreniz başkalarının yarattığı sorunları sizin çözmenize alıştı. İnsan ilişkilerindeki samimiyetiniz ve pratik zekanızla bu konuda hiç zorlanmıyorsunuz.

Para:

Ummadığınız bir ödemeyi hiç zorlanmadan gerçekleştirmenin huzurunu yaşıyorsunuz. Yakın bir gelecekte, elinize hayallerinizi gerçekleştirecek bir para geçebilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Hoşgörünün de bir sınırının olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu yalnız sizin için gerekli değil. Hoşgörü gösterdiğiniz kişinin hayatı öğrenmesi için de gerekli.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Çevrenizde daha fazla dikkat çekeceğiniz ve fark edilebileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. İkna kabiliyetiniz artıyor ve fikirlerinizi kabul ettirmeniz önümüzdeki haftalarda daha kolay olabilir. Tüm burçları aynı şekilde etkileyen gün geneli: Kova burcundaki Ay?ın olumlu açıları güzel bir gün geçirmemize olanak sağlıyor. Ancak, 2012 Yılından beri 6 kez dik açı oluşturan Uranüs ve Pluton bugün son kez olumsuz görünümdeler. Özellikle, Oğlak, Koç, Terazi ve Yengeç burçlarının ilk yarısında doğanlar ya da yükselen burçları veya yıldız haritalarında başka gezegenleri bu burçlarla anılanlar başta olmak üzere, dünya geneli yaşanılan stres ve gerilim içeren olaylar neticesinde hayatlarının belli kısımlarında çok önemli radikal değişiklikler gerçekleştirdiler. Bu son restleşme ise, ülkemizde ve dünya genelinde Nisan ayı başta olmak üzere Mayıs sonuna kadar kendini bir kez daha hissettirecektir. Değişim dönüşüm devam ediyor, ani gelişmelere veya ortaya çıkacak haberlere açık bir süreçteyiz. Ancak, ardından bir rahatlama ya da en azından oldukça şaşırtıcı, normalin çok dışında olarak niteleyebileceğimiz olaylar ve gelişmeler, son üç yılda olduğu kadar kendini tekrar etmeyecektir.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ailenizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Eski konular tekrar konuşulmak istenebilir. Güven arayışınız artabilir. Olaylara karşı iş sesinizi dinleyerek yönlenmeniz, tepkilerinizi daha kontrollü vermenize neden olacaktır. Öğlen saatlerinde kendinizi çok daha keyifli ve sakin hissedebilirsiniz. Beraber olduğunuz kişiyle romantizm yaşamak iyi gelecek.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygusal iniş ve çıkışlar yaşıyorsunuz.. Bugün, toplumsal çalışmalarınızı hızlandırmak isteyeceksiniz.Birlikte çalıştığınız kadın arkadaşlarınızın fikirleri doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Bazı konularda kendinizi ispat etmek isteyebilir ve çabalarınızı bu doğrultuda özgürce yönlendirebilirsiniz. Olayların tarzı sizin için önemli.

Boğa Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İşinize yaptığınız katkılar görünüyor. Siz özellikle etkinizi abartmadığınız sürece takdir hiç beklemediğiniz bir biçimde de olsa gelecek. Bazı şeyler ağır ilerliyor gibi görünse de tam olması gereken şekilde gidiyor.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.