Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

14 April 2023 Boğa burcu yorumu

Bugün bazı arayanlarınız olabilir. Onlarla aranızdaki çözümsüzlüğü ileriye ertelediğinizi sanıyor olmanız, size biraz sıkıntılar yaşatabilir. Birkaç gününüzü bu çözümsüzlükle uğraşarak geçirecek gibi görünüyorsunuz. Akşam alacağınız bir haber, yakın bir tanıdığınıza bir ziyaret yapmanızı gerektirecek. Bu ziyarette gelecekle ilgili sevindirici fikirler alacaksınız.

Aşk:

Partnerinizin etkin, bağımsız kişiliğinin sizi savunduğunuz kadar hoşnut ettiğinden emin değil gibisiniz. Arada bir karşılaştığınız bazı çözümsüzlükleriniz karşısında aradığınız yanıtlar var.

İş:

Bugünlerdeki rahatlama umduğunuz kadar uzun sürmeyecek gibi görünüyor. İş hayatınızda başarılarınızın temelinde yetenekleriniz ve yaratıcılığınız ön planda. Ama işe bağlılıkla desteklenmesi gerekiyor.

Para:

Bugünlerde para durumlarınız bir miktar karışık, bazı önlemlerde gecikmemeniz gerekiyor. Sonradan aklınıza gelen ödemelerinizin kötü sürprizler olarak ortaya çıkmasını artık engellemelisiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Kendinize duyduğunuz güven, bazı özel durumlarda, almaya çalıştığınız sonuçları güçleştiriyor. Özgüveninizi aşırılıklardan korumanız birtakım becerilerinizi daha da netleştirebilir.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı fikirlerinizin işe yarayıp yaramayacağı konusunda çevrenizdeki kişilerin görüşlerini almak isteyebilirsiniz, ama muhtemelen yanlış cevaplarla karşılaşma olasılığınız var. Dolayısıyla, bugün için en iyisi kendi kararınızı kendinizin almanız olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sıra dışı veya insanlık yararına fikirlerimizin ön plana çıkabileceği, sosyalleşme arzumuzun artacağı bir gündeyiz. Kova burcundaki Ay?ın Mars ve Jüpiter?le olumsuz açıları ufak tefek gerilimlere, inanç ya da ideolojilerle ilgili fikir çatışmalarına veya ?? ben bilirim ve ben en iyisiyim?? tarzı eğilimlere neden olsa da, akşam saatlerinde sıra dışı sayılabilecek ufak tefek hoş gelişme hoşumuza gidebilir. ?

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ailevi konularla ilgili olaylar gündeminizi etkileyebilir. Öğlen saatlerinde tartışmalara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlar var. Eve ait konularda fazla inatlaşmamaya özen göstermelisiniz. Güven arayışı içine girebilirsiniz. Akşam saatlerine doğru ilgilendiğiniz işlere karşı yüksek beklenti içinde olabilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yollardan alacağınız haberlerin sizi motive etmesiyle iş ilişkileriniz hız kazanacak. Olaylara farklı bir şekilde yaklaşmanız, sizi daha da ilginç bir kişi yapıyor. Güçlü dostlukların kişisiniz.. Çalışma hayatınızda ayrıntıcı davranarak, en önemli olayları kaçırabilirsiniz. Bazen gereksiz bir titizlik sergiliyorsunuz.

Boğa Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İşinizde hak ettiğinizi arama telaşına düşmek yerine daha çok üretmek ve kimseye bağımlı olmadan kazançlı çıkmayı hedefleyin. Bırakın diğerlerinin ne yaptığını ya da ne yapmadığını kurcalamayı. Motivasyonu işinize yönlendirin.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.