Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

30 April 2023 Boğa burcu yorumu

Bazı ayrıntıları atlayabiliyorsunuz. Sezgilerinize duyduğunuz haklı güveni fazla payelendirebiliyorsunuz. Değişik ortamlarda bulunma arzunuz, yakında sürpriz fırsatlar yakalayabilir. Bu sıralar keyfinizi azaltacak, ama birkaç gün için katlanmak zorunda olduğunuz biri var. İyi zaman geçirmeniz, onunla tahammüllü ilişkiler kurabilmenize bağlı gibi görünüyor.

Aşk:

Kendinizi yeni insanlar arasında denetleme ihtiyacınızın altında, partnerinizin kıskançlık duyguları var. Mutlu bir beraberlik içinde olmanıza karşılık, tartışmalı günlerin sayısı gittikçe artabilir.

İş:

Olumsuz yaklaşımlarının bilinçli olduğuna inandığınız biriyle problemlisiniz. Sürdürdüğünüz bu çekişmenin, bugünlerdeki iş yoğunluğu içersinde iki tarafa da zarar verme olasılığı söz konusu.

Para:

Uzaktaki bir dostunuzun maddi zorluklarına duyduğunuz ilgi, bugünlerde sizi birtakım harcamalara sokabilir. Çalışma şartlarınız oldukça yıpratıcı. Bu da, paranızın değerini bilmenizi sağlıyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Çevrenizden birinin alışkın olduğunuz hesapçı yaklaşımları, bugünlerde had safhalara varabilir.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda sonuç almak veya tamamlanması gereken işleri tamamlamak istiyorsanız, ekip çalışmalarına açık olmanız ve birlikte çalışmaktan zevk almaya çalışmanız gerekiyor. Katılımcı olmamanız hiçbir işin hallolmaması anlamına gelebilir. Maddi konularda daha tedbirli, planlı veya temkinli olmak ve de borç alacak meselelerine zaman ayırmak yerinde olabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumalısınız, unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Akşamüstüne kadar risk alacak girişimlerde bulunmamanızda fayda var. Genel anlamda bitirmeniz gereken işlerinize yoğunlaşabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerde sevgilinizle birlikte plan yapabilirsiniz. Ertelediğiniz işlerle ilgilenmek, kafanızı rahatlatacaktır. Yaratıcılığınızı uğraştığınız işlere yönlendireceğiniz zamanlar var.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yakın dostlarınızla birlikte bir araya gelecek ve bir takım sürümce de olan işlerinizi gözden geçirecek ve bazı sonuçlara daha fazla yaklaşacaksınız. Yaşam kalitenizi arttırma konusunda yapacağınız çalışmalar sizi olumlu etkileyecek ve kendinizi rahat hissedeceksiniz. Aile içi sorunlar gündem kazanacak. Onların fikirlerine saygı göstermelisiniz.

Boğa Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Üretken ve beceriklisiniz bugünlerde. Özellikle arkadaşlık ve dostluk gibi değerler öncelikli konularınız. Bir ihtiyacın varlığı size bu uğurda bir şeyler üretmeye ve faydalı olmaya yönlendirecek. Dostluklar pekişecek.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.