Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

01 August 2023 Boğa burcu yorumu

Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanıyor. Güçlü ve etkileyici kişilere aşık olabilirsiniz ve yoğun duygular içine girebilirsiniz. Üzerinizde baskı duygusu yaratan durum aynı zamanda geliştirici olacak ve isteklerinizi belirleyeceksiniz. Sonra da isteklerinizi gerçekleştirmek için gayret göstereceksiniz. Bu arada bazı alışkanlıklarınızı değiştirebilir, kendinizi yenilemek için harekete geçebilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik isteğinizin arttığı bir dönemdesiniz ve güçlü kişilerin desteğini alacaksınız. Yabancılar ile ilişkilerinizde tedbirli olmanız gerekiyor.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Sizi rahatsız eden ufak tefek detaylara artık daha az önem vereceksiniz. Olayların gelişimi de zaten bu detayların fazla belirleyici olmadığını gösterecek. İyimserliğinizi koruyun.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Sizi rahatsız eden ufak tefek detaylara artık daha az önem vereceksiniz. Olayların gelişimi de zaten bu detayların fazla belirleyici olmadığını gösterecek. İyimserliğinizi koruyun.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hareketli bir gündeminiz olabilir. Sorumlu olduğunuz işlerle ilgili sözleşmelerde dikkatli olmalısınız. İletişimde olduğunuz kişilere karşı daha duyarlı olmanızda fayda var. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Yeni haberler gündeminizi değiştirebilir. Bazı konularda sıkışıklık yaşayabilirsiniz. Bitişler söz konusu.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sakinsiniz. Her söyleyeceğinizi iki kere düşünüyorsunuz. Hatta konuşmak bile istemiyorsunuz. Günü evinizde geçirmek size iyi gelebilir. Kitap okuyabilir, film seyredebilirsiniz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Yaşamınızla ilgili yeni kararlar almak, ev ve yerleşime dair düzenlemelerde bulunmak ve kendinizi güvende hissettirecek yeni planlar yapmak için ideal bir gündesiniz. Bugün güven duygusu sizin için çok önemli olacaktır. Bu güvenceyi somut olan şeylerde arayacak, sevdiklerinizin her an yanınızda olmasını isteyecek ve onlarla sevgi dolu paylaşımlarda bulunacaksınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ağustos başında devreye giren güzel etkileşimlerle aileniz ve yuvanız için yapacağınız yatırımlarda hayat sizi destekliyor olacak. Aile ilişkilerinizde farklı olaylar ilginizi çekebilir.