Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

05 January 2024 Boğa burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için acele etmeyip olayları ağırdan almanız mümkün. Ancak derinlerden yükselen sabırsızlık sizi rahatsız edebilir. Meraklı ve araştırmacı bir tavır içine girebilirsiniz. Özellikle herkese anlatılmayan gizli tutulan belgeler, kayıtlar, açılmamış dolaplar veya sandıklar ilginizi çekecek. Tarihi olayların iç yüzünü araştırabilirsiniz ve ilginç bilgilere ulaşabilirsiniz. Dikkatli ve tedbirli davrandığınız konu ile ilgili öğrenecekleriniz bakış açınızı değiştirebilir ve korkularınız ile başa çıkabilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Sonunda yıldızların olumlu konumları yatırım ve alımlar konusunda size destek olacak. Son dakikada ertelenen bir randevu yüzünden, çok sinirli olabilirsiniz; yeni bir tarih belirlemek bile istemeyeceksiniz!

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Sabırlı olun. Şu anda engel teşkil eden göksel işaretler çok yakında düzelecek. Çalışma kapasitenize güvenmeye devam edin. Üçüncü dekantta doğanlar ufuklarını genişletmek için her zaman yaptıkları şeyleri bırakmak zorunda olduklarını biliyorlar. Fırsatlar çekici olacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerin de ailenizle vakit geçirmek size keyif verebilir. Evle ilgilenebilir, misafir ağırlayabilirsiniz, gün boyu neşeniz yerinde olacak. Emlak veya yatırımlarınızla ilgilenebilirsiniz, şans bugün sizden yana. İlerleyen saatlerde kendi iç dünyamıza dönmek bizi rahat hissettirebilir. Aileyle zaman geçirmek, belki aile büyüklerini ziyaret etmek isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün konfor sorunu yaşayabilirsiniz. Etrafınızdakilerin öfke sorunu sizi yorabilir. İşler düşündüğünüz gibi gitmeyebilir. Kendi kendinize kalıp tarihi konularla, görsel faaliyetlerle meşgul olmak faydalı olur.