Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

12 February 2024 Boğa burcu yorumu

Birkaç gün içinde iş hayatınız size yeni olanaklar sunabilir. Yeni ilişkiler ve yeni imkanlar arasındaki kontağı iyi kurmanız gerekecek. Bu akşam yeni tanışmalar, sizi yeni açılımlara yöneltebilir. İnsan ilişkilerinde sağlam ve güvenilir duruyorsunuz. İddialı karakteriniz, alçakgönüllü tavırlarınızda size zorluk çıkartmıyor. Üstüne gitmeniz halinde, büyüttüğünüz problemleriniz küçülecek.

Aşk:

Beraberliğinizdeki doyum ve güven her şeyin üstünde görünüyor. Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşkunun, yavaş, yavaş bir alışkanlığa dönüşmesindeki doğallığı kabullenebiliyorsunuz

İş:

Bir arkadaşınızın iş alanı sizi çoktandır cezbediyor. İş alanınız biraz yorucu, ama mutlu bir ortam içinde olduğunuz için buna çok aldırmıyorsunuz. Yakında sevinçleriniz var.

Para:

Biraz da itelenmeyle sağladığınız birikim sizi bugünlerde dardan kurtarıyor. Sıkıntılarınızın dağılması anlamında biraz kıpırdanmalar var. Bu konularda yaşadığınız kırgınlık korkusu, sizi aşırı cömert davranışlara itiyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Kendi başınıza yapmayı sakıncalı bulduğunuz bazı saptamalar, sandığınız kadar paydaş gerektirmiyor. Söz konusu davranışlardan en fazla etkilenen kişi oluşunuz, size bu hakkı fazlasıyla veriyor.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konular planlandığı ya da önceden üzerinde anlaşma sağlandığı şekilde ilerlemeyebilir. Yardıma ihtiyacı olan kişiler için yapacaklarınız boşa gitmeyecek ve geri dönüşleri söz konusu olacaktır. Hassas davranmanız durumunda bazı ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı doğabilir. İmajınızı güçlendirebileceğiniz bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Enerjik ve savaşçıyız. İstediğimizi almak veya ilerlemek istediğimiz konularda durmamak istiyoruz. Ancak, sabah saatlerinde boşluğa giren Ay akşam saatlerine kadar kararsızlık yaratıyor veya belirsizlikler engelleyici oluyor biraz. Daha esnek olabilirsek daha fazla yol alabiliriz. Geceye doğru konsantrasyonumuz yükseliyor, eğer takıntılı kişilik özelliklerimizi veya melankolik ruh halimizi engelleyebilirsek sorumluluk isteyen işleri tamamlayabiliriz. ?

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde kendinizi cesaretli hissedebilirsiniz. Çalışmalarınızı toparlamak içinde en uygun saatler. Gün ortasında işlerde yavaşlamalar görülebilir. Beklemede kalan işler yorucu bir hal alabilir. İletişimde olduğunuz kişilere karşı sabırlı olmanızda fayda var. Eşinizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Olaylara yaklaşım tarzında "ben bilirim" edasıyla sergilenen bilgiç tavırlar kadar sizi iten davranış şekli yok. Bu nedenle aranızda mesafe bırakmaya çalıştığınız kişilere karşı katı bir şekilde soğuk davranıyorsunuz. Bu yapınızla kararlı bir duruş sergileyerek, aslında işlerin gelişme sürecini de garantiye alıyorsunuz. Bu konuda haklısınız.

Boğa Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Günü ve amaçlarınızı eğer eşinizle ya da iş birliği yapacağınız biriyle paylaşmak istiyorsanız bu niyeti açıklıkla dile getirin. Davet etmeniz, teklif götürmeniz gerekiyorsa bundan çekinmeyin. İlk adım sizden gelsin.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.