Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

06 March 2024 Boğa burcu yorumu

Hayat dolu olmanızı yeni yaşadığınız ilişkiye bağlayanlar var. Bunda ilişkinizin payı olmasının yanı sıra siz bugünlerde pozitif bir enerji taşıyorsunuz. Hayata olumlu bakıyorsunuz ve gelecekle ilgili umut içindesiniz. Bu umudunuzu boşa çıkarmayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Akşam üstü alacağınız bir davet uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla buluşmanızı sağlayabilir.

Aşk:

Birbirinize olan duygularınız herkesin ilgisini çekiyor. Birbirinizi şımarttığınızı düşünenler de var. Bugün sizi ne kadar sevdiğinizi belirtecek bir davranışta bulunabilir. Siz de karşılığını vermekten kaçınmayacaksınız.

İş:

Yakın bir dostunuzla yaşadığınız dayanışma altından kalkması zor gibi görünen sorunları kolayca aşmanıza neden oluyor. Bu işbirliğiniz bir süre daha sürecek gibi görünüyor. Ekonomik olarak da önemli gelişmeler olabilir.

Para:

Kısa bir süre önce yaşadığınız sıkıntı artık geride kaldı. Ödemekte zorlandığınız bir borcu bugünlerde ödeyebilirsiniz. Gelecek günlerde önemli bir ferahlama yaşayabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

İstediği her şeyi gerçekleştirmeye alışan bir yakınınız sizi yönetmeye çalışıyor. Onu kırmadan istediklerine direnmeniz zor gibi gözüküyor. Bugünlerde ondan uzak durmanıza yarar var.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişilere yaptırım uygulamak, emirler yağdırmak veya direktifler vermek doğrultusunda eğilimleriniz artabilir, ama yine de bunu uygulamaya geçirmemenizde fayda var. Karşınızdaki kişiler gönüllü olarak da ihtiyaç duyulan yerlere müdahale gerçekleştirebilirler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren gün geneli: İkili ilişkilerde temkinli ve sakin olunmasında fayda var. Bugün, halledilmesi gereken işleri tamamlayabilir, detay ve titizlik gerektiren işlerle uğraşabilir, hayatımıza çeki düzen vermek isteyebiliriz. Hayalleri bir kenara bırakıp gerçek hayatla ilgili işlere koşmamız ve ayaklarımızın yere basması gerektiğini fark edebiliriz. Bazı amaçlarımıza ulaşabilmek veya planlarımızı uygulayabilmek için, değişken koşullara uygun değişiklikler yapmamız gerekebilir. Aşırı tepkilerden veya radikal adımlar atmaktan kaçınmamız gerekiyor. Başak, Yay, İkizler veya Balık burçları ufak tefek stres hissederlerse, nedeni bugün Başak burcunda gelişecek olan dolunay olabilir, büyütmemeliler. Ay?ın Pluto ile olumlu, Neptün ve Güneş?le olumsuz görünümü, sabah saatlerinde kandırılmaya veya yanlış kararlar almaya açık olduğumuza, akşam saatlerinde ise, daha güçlü ve kararlı hissedeceğimize dikkat çekiyor. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İlişkilerinizde denge arayışı içinde olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak isteyeceğiniz uğraşlarınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Çocuklarla zaman geçirmek size iyi gelecektir. Riskli konulara eğiliminiz olabilir. Gün içinde çalışma hayatınızda aksamalar yaşayabilirsiniz. Karar vermek zorunda kalacağınız durumlar oluşabilir.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İçsel çatışmalarınızın size zarar vermesini istemiyorsanız, duygusallığınızı denetim altına almalısınız. Bugün gireceğiniz toplantılarda çevrenizi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz. Kendi gücünüzün farkında olacağınız bir gün. Çevrenizle ortak duygu paydası içinde buluşmayı denemelisiniz. Sabırlı yapınızı ortaya çıkarmaktan başka çareniz yok.

Boğa Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bu günlerde insanlarla bir arada olmak, ortak amaçlar edinmek size iyi geliyor. Böyle bir ortamda birilerinin motive eden ya da güç veren bir rolünün olması gerekiyor. Geri planda durmayın. Söz sahibi olmanız bekleniyor.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.