Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

20 March 2024 Boğa burcu yorumu

Uzlaşmaya açık bir gününüzdesiniz. Bu yüzden de sabahtan itibaren yoğun ama gerilimsiz ve huzurlu bir gün geçireceksiniz. Uzlaşmaya açık olmanız kararsız olmanız anlamına gelmiyor, son noktada kendi kararlarınızı uygulayacaksınız. Akşama doğur alacağınız bir öneri, yaptığınız bir programı değiştirmenize neden olabilir. Size küçük bir sürpriz var.

Aşk:

İlişkinizin geldiği nokta, ilk başlarda düşünmediğiniz şeyleri düşünmenize neden oluyor. Sürekliliği olan bir şeyin temelini mi atacaksınız, yoksa gidebileceği yere kadar gitmesine seyirci mi kalacaksınız, henüz karar veremediniz.

İş:

İş arkadaşlarınız genel durumla ilgili endişelerini sizinle paylaşabilirler. Siz ise, eskisinden daha başarılı olduğunuzu biliyorsunuz ve bu kişisel endişelerinizi biraz olsun gideriyor.

Para:

Miras ya da bir satış nedeniyle ailenizin eline geçecek büyük bir paradan size de bir pay düşecek gibi gözüküyor. Elinize nakit olarak geçmese de, küçük bir yatırım söz konusu olabilir.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

(+/- 1 ay)İçerisinde, Balık burcunda meydana gelen Güneş tutulması nedeniyle evinizi, ailenizi veya akrabalarınızı ilgilendiren konularda ufak tefek rahatsız edici olaylar yaşanabilir. Bu tarihler civarında, ani tepkiler vermekten kaçınmak yararlı olacaktır. Tutulma, arkadaşlarınızı ilgilendiren konularda bitiş ve başlangıçları da gündeme taşıyabilir. Ancak, bu tarihlerde sesinizi duyurmanız zor olmayacaktır. Yeni çevrelere girebilirsiniz veya yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Balık burcunda gerçekleşen Güneş tutulması ve yeni ay, ucu açık kalmış konuların tamamlanmasını gerektirebilir, bitirilmesi gereken işleri hatırlatabilir ve yeni başlangıçlar yapılması için önümüzü açabilir. Özellikle yardımlaşma veya yardım kuruluşlarıyla birlikte hareket etme türünde başlıklarda ya da spritüel konularda belli girişimlerde bulunabileceğimiz, fedakarlık yapmaktan ve başkalarının yaralarına merhem olmaktan mutluluk duyacağımız bir süreçteyiz. Bazılarımız hayatlarında ne kadar alıyorum ne kadar veriyorum sorgulamalarını arttırabilir. Bugün burç yorumlarınızda tutulmanın burcunuza etkisini ele aldım. (+/ - 1 AY) yazmasının nedeni, etkilerin bir ay önce kendini hissettirmesi veya bir ay daha hissettirme ihtimali olması olasılığıdır. ?

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Gün ortasında maddi kaynaklarla ilgili değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Harcamalarınızı düzenlemek isteyebilirsiniz. İşle ilgili alacağınız destekler sizi biraz olsun rahatlatacaktır. Akşam saatlerinde duyularınızı kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Fikirlerinizi değiştirmek istemediğiniz için, çevresel çatışmalardan uzak kalamıyorsunuz. Bugün içsel enerjinizden kaynaklanan bir yenilenme söz konusu. Yeteneklerinizi geliştirerek daha yaratıcı olduğunuz konularda kendinizi ispat etmek istemeniz, baskın duyguları da beraberinde getiriyor.

Boğa Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.