Koç

Koç burcu yorum arşivi

08 Temmuz 2020 Koç burcu yorumu

İsteklerinizi heyecanlı ve gergin bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Aceleci ve sert bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Enerji fazlanızı boşaltmak için spor yapabilirsiniz veya seyahate çıkabilirsiniz. Kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Ayrıca yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Kendinizi çok fazla yormaktan kaçının ve sağlığınıza özen gösterin. Daha genç ve güzel görünmek için estetik alanındaki son gelişmeleri inceleyebilir ve farklı beslenme konularına ilgi duyabilirsiniz. İlginç kişiler ve farklı yöntemler ilginizi çekecek ve marjinal kişiler ile dostluk ilişkileri kuracaksınız fakat tedbirli davranmalısınız.

Koç burcunun bugün genel durumu

İnsanları bu dönem içerisinde fazla idealize etmeyin. Kendinizi çok kudretli görebilirsiniz ve bu nedenle de her zamankinden daha girişken olabilirsiniz. Diğer insanların hızınıza yetişemeyebileceklerini unutmayın.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Bugün, maddi konulara öncelik verebilirsiniz. Maddi niteliği olan görüşmeler veya toplantılarla ilgili planlar hazırlamanız, tekliflerde bulunmanız, pazarlık yapmanız mümkündür.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ilgilendiğiniz konulara yaratı olabilirsiniz. Duygusal konularda gerçekçi olmaya çalışın. Gün içinde sorumluluklarınız artabilir. Sevdiklerinizle program yapmak için zaman ayırın. Hobileriniz için harcama yapabilirsiniz. Öğleden sonra çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız sizi yorabilir. İş arkadaşlarınızla organize olmaya çalışın.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İş hayatınızdaki bazı kimselerden negatif elektrik alabilir hatta kötü sözler bile duyabilirsiniz. Hemen moralinizi bozmak yerine zekanızla üste çıkmaya çalışın.

Koç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi kurallı, otoriter ve hedef odaklı davranışlarla ifade ederken, aile büyükleriniz, kurumlar ve patronlarınızla görüşmeler yapabilirsiniz. Bu süreçte ikili ilişkilerinizde soğuk ve mesafeli tavırlarla karşılaşabileceğiniz için, ilişkilerinizi dengelemeli, beklentilerinizi net olarak ifade etmelisiniz.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile büyüklerinizin veya partnerinizin ailesinin arasındaki güç çekişmelerine dikkat edin. Önemli bir fırsat, konuşma ya da anlaşma büyük bir coşku yaşamanıza sebep olabilir. 7 TEMMUZ 2016 KOÇ BURCU YORUMUBugün, aile hayatınızda sevdiklerinizle anlaşmanız zor görünüyor. Aile büyüklerinize karşı anlayışsızlıktan kaçınmalısınız. Maddi konularda tepkilerinizi kontrol etmelisiniz.6 TEMMUZ 2016 KOÇ BURCU YORUMUBugün eşinizle veya partnerinizle uyumunuz, tutkulu yaklaşımlarınız sizi çok mutlu edebilir. Fazlasıyla enerjik hissedeceğiniz bir gün olacak. Kendinizi çok zorlamaktan kaçının.