Koç

Koç burcu yorum arşivi

10 Temmuz 2020 Koç burcu yorumu

Duygularınızın dalgalanacağı bir gün. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Ancak çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde duygusal ve alıngan bir tavır içine girebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınız derinleşebilir. Karamsarlıktan uzaklaşın ve hırslı bir tavır içine girmekten kaçının. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Seyahatler sizin için canlandırıcı olabilir. Yolculuk programları yapabilirsiniz ve uzaklarda yaşayan yakınlarınızın ziyaretine gidebilirsiniz.  

Koç burcunun bugün genel durumu

Bugün sükunet isteyebilirsiniz. Kimsenin sizi rahatsız etmeyeceği bir köşeye çekilip çeşitli konuları zihninizde tartmanız günün konusu olabilir. Bunlarla ilgili artık kesin kararlar vermek istiyor olabilirsiniz.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Bugün sükunet isteyebilirsiniz. Kimsenin sizi rahatsız etmeyeceği bir köşeye çekilip çeşitli konuları zihninizde tartmanız günün konusu olabilir. Bunlarla ilgili artık kesin kararlar vermek istiyor olabilirsiniz.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eşinizle ya da partnerinizle daha uyumlu bir birliktelik yaratmaya bakın. Duygusal beklentilerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

ÖZEL yaşamınızda çekişme içerisinde olduğunuz kişilere üstün olduğunuz bir gündesiniz. Bol beğeni toplayacaksınız.

Koç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca üstlerinizden ve çalışma ortamınızdaki kişilerden destek görebilir, yaratıcılığınızı kullanarak iş hayatınızda daha fazla dikkat çekebilirsiniz. İlişkilerinizde tahammülünüzü sınayabilecek olaylar yaşayabileceğiniz için, problem olan konuların üzerine gitmemeniz faydalı olacaktır.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, aile bağlantılarınızda mutluluğu ve keyfi tadabilirsiniz. Aileniz için bir şeyler yapmak sabah saatlerinde devrede olurken, öğleden sonra vaktinizi sadece sevdiğiniz kişiye ayırabilirsiniz. Hayat sizi büyütüyor. Bu durumun tadını çıkarın.9 TEMMUZ 2016 KOÇ BURCU YORUMUAile hayatınızda keyfiniz yerinde olacak. Yapılması gereken işlerinizi kolayca halledeceksiniz. Hayata sevdi- ğiniz insanlarla aynı noktadan bakıyorsunuz. Bu da ilişkilerinizi güçlendiriyor.8 TEMMUZ 2016 KOÇ BURCU YORUMUAile büyüklerinizin veya partnerinizin ailesinin arasındaki güç çekişmelerine dikkat edin. Önemli bir fırsat, konuşma ya da anlaşma büyük bir coşku yaşamanıza sebep olabilir.