Koç

Koç burcu yorum arşivi

07 Ekim 2020 Koç burcu yorumu

Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Kafanızı karıştıran durumlar olabilir ancak ufak tefek sorunların üzerinde fazla durmasanız iyi olacak. Aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabilir. Tartışmacı ve iddiacı bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Zihinsel faaliyetiniz yüksek olacak fakat dikkatinizi tek bir konuya odaklamanız zor olabilir. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olmalısınız. Bu arada özgür olmak ile çılgınca davranmak arasındaki ince çizgiyi kaçırmayın ve skandallardan uzak durun. []

Koç burcunun bugün genel durumu

Etrafınızdakileri kızdırmaya ve inatçılık etmeye meyilli olacaksınız. Bu bazı anlaşmazlıklara ve öfkelenmenize sebep olabilir. Sevgilinizin samimiyetiyle ilgili bazı şüpheleriniz olacak ve size ne kadar sadık olduğunu görmek için ona bir tuzak kurmaya çalışacaksınız.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Bugün elinizden kayıp gidiyormuş gibi görünen bir durumu kontrol altına almaya çalışırken duygusal ve psişik enerjinizi boşa harcamaya yatkın olacaksınız. Sakin olun. İkinci dekantta doğanlar kıskanç bir iş arkadaşıyla uğraşmak zorunda kalabilirler ancak korkmamalılar: bekledikleri terfi zaten yolda!

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş yolculukları planlayabilirsiniz. Değişik konulara zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Sizin için yeni olan şeyler öğrenebilir ve bu konuda başlangıçlar yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle fikirlerinizi duygularınızı paylaşmak için buluşabilirsiniz. İşlerinize hız kazandırmak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. İlişkiler ön planda olabilir.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeteneklerinizin en üst seviyede olduğu bir zamandasınız. Bunu maddi manevi geri dönüşünün olması için elinizden geleni yapın. Kısmetler önünüze yığılacak.

Koç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi güçlü bir motivasyonla ifade edebilir, eşiniz ve yakın dostlarınızla dürüst, açık ve doğrudan iletişim kurarak, paylaşımlarınızı güçlendirebilirsiniz. Seyahatlere çıkabileceğiniz bugün, görüşmeler ve eğitim hayatınızda fırsatlara açık bir zamandan geçerken, akşam saatlerinde iletişim problemlerine dikkat etmeniz gereken, duygusal olarak incinmeye bir zaman diliminde olacaksınız.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dış ortamlar, seyahatler söz konusu olabilir. Eğitim alanında çeşitli gelişmeler kaydedebilirsiniz. Ortaklaşa işlerinizde kendinizi şanslı ve hayata karşı esnek hissedeceksiniz.