Koç

Koç burcu yorum arşivi

10 Aralık 2020 Koç burcu yorumu

Karşılaştığınız sorunlara ilginç çözümler bulabilirsiniz veya bir arkadaşınızın bulduğu çözümlerden etkilenebilirsiniz Sabah saatlerinde duygularınız derin olacak ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Öğleden sonra haliniz değişecek ve nedensiz bir sabırsızlık hissedebilirsiniz. Özellikle yeni başlangıçlar yapmak ve büyük sorumluluklar almak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Fakat aceleci davranmasanız iyi olacak. Hareket halinde olmak, seyahatler ve sportif faaliyetler sizi rahatlatacak. Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve eski sevgili ile ilgili haberler duyabilirsiniz. Geçmişte arzu edip sonra unuttuğunuz istekleriniz bugün uyanabilir. []

Koç burcunun bugün genel durumu

Kariyerinizle ilgili konularda acele etmeyin ve tercihleriniz hakkında iyice düşünün. Ay, son zamanlarda kritik bir döneme giren ilişkinizi rahatlatacak. Epey inisiyatif alacaksınız ve partnerinize karşı çok nazik davranacaksınız.

Koç Burcu Kariyer Durumu

İkna olmadığınız durumlardan kaçının. Yıldızlar işinizi engelleyebilir. Her şeyi riske atmayın ve karar alırken sakince alın. İkinci dekantta doğanlar kendilerine çok fazla gelecek zorlu bir görev üstlenecekler. Bir üçüncü şahsın fikirleri onları biraz rahatsız edecek. []

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında eksiklerinizi tamamlayabileceğiniz koşullar var. Öğle sonrasında kazançlı alışverişler ve keyifler olabilir.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kolay pes etmeye meyilli olmasanız da yorgun ruh haliniz sizi pes etmeye zorluyor. İlişkilerinizi kuvvetlendirmek adına zaman harcamalısınız.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Seyahat, eğitim ve medya sorumluluklarınız artacak. Az tanıdığınız insanların sorumluluklarını üstlenebilirsiniz. Uzakta bulunan akrabalarınız da gündeminizde yer alabilir.