Koç

Koç burcu yorum arşivi

02 Ocak 2021 Koç burcu yorumu

Kendinizle ilgili değişiklik yapmak için kuvvetli arzular duyuyorsunuz. Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Atılım yapmak ve yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirecek gücü içinizde hissedeceksiniz fakat aceleci ve hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanların tartışmalardan uzak durması gerekiyor. Bu arada sağlığınıza özen gösterin. Sorunları büyütmekten kaçının.

Koç burcunun bugün genel durumu

Güven verici haberler alacaksınız, bu sayede başınızı dik tutacak ve iradenizi daha da güçlendireceksiniz. Evle bağlantılı konularda büyük bir anlaşmazlık yaşamanız muhtemel. Bu problemi çözün.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar iş ilişkilerinin fazlasıyla ilerleyeceğini gösteriyor. Yeni sözleşmelere başlamak için inanılmaz fırsatlar oluşacak. Mümkün olduğunca faydalanmaya çalışın. Üçüncü dekantta doğanlar için yıldızlar mükemmel bir konumda ve patrondan terfi ya da takdir almaları çok olası.

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde geleceğinizi ilgilendiren konularda olumlu başlangıçlar yapabilirsiniz. Güzelleşmek için para harcayabilirsiniz. Sanatsal konular gündeminizi parlatabilir. Öğleden sonra kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bilemediğiniz konuların sizi engellediğini düşünebilirsiniz. Ticari konularda riskli işlere girişmeyin.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Espri anlayışınız çevrenizdekileri eğlendirmeye yetiyor. Bazen insanlar bu kadar çok cümleyi nereden bulduğunuza şaşırıyor. Seviliyorsunuz.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yaratıcı alanlarınız etkili. İşinizdeki elde ettiğiniz statüyü, ihtiyacı olan insanlar için bir şeyler yaparak ortaya koyabilirsiniz.