Koç

Koç burcu yorum arşivi

05 Ocak 2021 Koç burcu yorumu

Güne istekli başlayacaksınız ve fizik güç gerektiren işler yaparak enerjinizi boşaltacaksınız. Bu arada yapabileceğinizden daha fazla sorumluluk almasanız iyi olacak. İçinizden yükselen isteklerin zorlayıcı etkisi ile her şeyi yapabilecekmiş gibi hissedebilirsiniz kendinizi... Veya pek çok işi aynı zamanda yapmaya çalışabilirsiniz ve kendinizi zorlayabilirsiniz. Ancak kendinizi fazla yormasanız iyi olacak. Sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Üstelik her şeyi yapacağım derken esas yapılması gereken işler aksayabilir. Dikkatinizi dağıtan konulardan uzak durun ve iş arkadaşlarınız ile tartışmayın. Dışarı çıkmak ve hareket halinde olmak sizi rahatlatacak.

Koç burcunun bugün genel durumu

Bir patronunuz, isteklerini rahatsız edici bir tavırla yazacak. Suçu başkalarına atmaktan kaçının ve acımasız olmayın. Sevdiğiniz kişi geleceğinizle ilgili bir kararı ertelemenize engel olacak. Hiç endişelenmeyin, nasıl olsa sonunda neden böyle düşündüğünüzü anlayacak.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Net, yorulmak bilmez ve yoğunlaşmış olacaksınız. Hedeflerinizi net bir şekilde belirlerseniz onlara ezici bir güçle ulaşacaksınız. Her şey birbirini tamamlayacak. İlk dekantta doğanlar yükselişte! Beklenmedik şartlara rağmen önemli bir iş projesini başarıyla ve verimli bir şekilde planlayacaklar.

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün duygusal yönden güçlü olmanız gereken bir gündesiniz. Sorumluluklarınız artabilir. Kişisel konularda dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizdeki konular sizi meşgul edebilir. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Başladığınız işleri sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Çevrenizdekilere ani tepkiler vermeyin.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerin anlamsız istekleri nedeniyle, zor durumda kalma ihtimaliniz olsa da, genelde işte yeni fırsatlara açık bir dönem.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün Merkür seyahat, eğitim ve yabancılarla yapılacak işler alanınıza kayıyor. 8 Ocak’a kadar bu alanlarda iletişim sıkıntılarına dikkat edin. Eski konuların üzerinden geçebilirsiniz.